Publikováno 3. 1. 2018

CELÝ 3373. DÍL ULICE: David je v šoku. Přijme nabídku Puklické a bude ji ve škole zastupovat?

Ulice: 3373. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3373. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Adrianu zajímá, jestli si Robert v práci opravdu řekne o zvýšení platu, a chce připravit slavnostní večeři. Robert ji sdělí, že se dnes trochu opozdí. Adriana chce sdělit novinu o svatbě Evženovi a něco mu upéct. Zatím jí ale neodepisuje na zprávy. Robert v práci oznamuje, že se mezi svátky oženil. Denise jeho krok nejde do hlavy. Robert se zajímá, jestli je nějaká možnost, že mu zvýší plat. Denisa ho odkáže na Světlanu, která má finanční záležitosti na starost. Robert je pověřený, aby napsal úvodník do Radničních listů. Navštíví ho Mastný a sjedná si s ním schůzku. Robert odpoledne Adrianě telefonuje a oznámí jí, že dorazí až zítra, protože se dnes potřebuje zastavit doma. Té je pak večer ze všeho smutno.

 


Marcela zve ráno rodinu na předváděčky. Veronika slíbí, že určitě dorazí. Marcelina máma nemůže přijít a Filip navrhuje, aby jí všechno natočili. K Maléřovým nečekaně dorazí Pepa s Radkou, kteří přijdou přát Filipovi. Marcela kvůli zkouškám nespí. Radka jí dá prášek na spaní, i když se to Veronice úplně nelíbí. Filip vymyslí, že by Martinovi mohli přesunout pracovní stůl do ložnice, aby zde mohl v klidu pracovat a nemusel ho rušit v pokojíčku. Marcelina máma si nakonec narychlo vymění službu a na předváděčky dorazí.
David naplánoval všechny suply a Puklickou mezitím odvezli na sál. Ota je z operace hodně nervózní. Lucka se spolužáky přijde řešit záležitosti ohledně kapely na maturák. David slíbí, že se zeptá, co a jak,  a že se vše pokusí zařídit. Ota od mámy vyřizuje, že ředitelováním pověřuje Davida. Všichni jsou v šoku, protože to pro Davida bude velká zodpovědnost. Večer pak jdou všichni tančit a poslechnout si kapelu, kterou chtějí studenti na maturáku. Ota se na koncertě seznámí, a od dotyčné dokonce dostane i telefonní číslo! Tereza by si ráda našla byt, kde by mohla mít pejska. David je příjemně překvapený a s nápadem souhlasí.
 

 

 
Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3373. epizodu jste v TV mohli vidět 3. ledna 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.