Aktualizováno 11.1. 2018 19:20

CELÝ 3379. DÍL ULICE: Robert opět vystrkuje růžky. Co provede tentokrát?

Ulice: 3379. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3379. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Tereza s Davidem ráno probírají, jestli má cenu řešit nové bydlení, když má Matěj v plánu odjet. To by se ale musel odstěhovat i Ota. U něho byla přes noc Klára, se kterou si už několik dní píše. Tereza pořád nemůže pochopit, jak Matěj mohl zapomenout oznámit ono důležité rozhodnutí Lucce. Davidovi trošku vadí, že má pořád za zády Kalinu, a rád by se proto přestěhoval do ředitelny. Pak se oba Oty vyptávají na Kláru, které Ota ráno zalhal o svém věku. Ubral si pět let a tvrdil, že v týdnu oslavil třicáté třetí narozeniny. Lucka je z Matějova rozhodnutí hodně překvapená a neví, co má dělat. Vše probírá s Viky a nejvíc ji mrzí, že se jí Matěj ani nezeptal. Matěj se pak Lucce omlouvá, ale už je plně rozhodnutý, protože nechce propásnout svou šanci. Lucce nabízí, že by za ním mohla přiletět a zůstat tam s ním.

 

Nyklová s Růžou probírají, jak to včera šlo malému Alexovi na kroužku. Byla tam i sousedka Urbanová, která už jí dlouho pije krev, a tak jí zkazila radost. Vendula dál pomáhá Máriovi a řeší s Lumírem, jak ho kulantně dostat z bytu. Lumír je rozhodnutý, že mu do začátku půjčí nějaké peníze. S tím ale Vendula nesouhlasí, protože by je Mário hned propil a utratil. Robert dostal Mastného na první stránku Radničního zpravodaje. Ten ho chválí a chce si hned odnést pár výtisků. Lumír se večer rozčiluje, když ve zpravodaji najde Tondův článek, který je až na poslední straně. Navíc se Mastný chlubí cizím peřím.

 

Mára vyzvídá, jestli tátovi dopadla dobře zdravotní prohlídka. Moc se mu nelíbí, že by se do práce měl táta vrhnout na plný úvazek. Luboš má ale radost, že jeho život bude mít konečně nějaký řád. Už mu zbývá jen úspěšně absolvovat psychotesty. Tony sehnal nový byt, který je blízko Coolny, a chce se do něj přestěhovat i s Dominikou. Mára se na ulici potká s mámou a prozradí, že se táta plánuje přestěhovat na ubytovnu a osamostatnit se.

 

 
Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3379. epizodu jste v TV mohli vidět 11. ledna 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.