CELÝ 3419. DÍL ULICE: Lucka se opije při přípravách maturáku. Davida čekají velké problémy!

Aktualizováno 9.3. 2018 15:53
Ulice: 3420. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3419. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Anča ráno řeší se Zuzanou včerejší nepovedený večer. Bere to jako znamení, že s Evženem mají zůstat jen přáteli. Pak se na tom shodnou i s Evženem. Trapas pobaví i Evu a ta pak Jindře znovu navrhne, aby se seznámila s jejím šéfem. Ondra a Matouš ráno zajdou za Jindrou, ale doma najdou Bedřicha v pyžamu. Jindra vše zlehčuje a zve kluky na snídani. Ti si z nich utahují, ale berou to, že se dali dohromady, v pohodě. Jindra pak Ondrovi o samotě přizná, že je ráda, ale rozhodně se nechová jako čerstvě zamilovaná. Ondra se Jindře svěří, že má nový objev – fanynku z koncertu.

 


Ota je nadšený z Johanky a jejich noční urbexové výpravy. Třída řeší po vyučování maturák a David je chodí průběžně kontrolovat. Dominik vytáhne láhev tvrdého. Lucku zrovna rozhodí zpráva od Matěje, který nakonec nepřiletí. Během chvilky se opije a spolužáci o ni mají strach. Všechno přiznají Davidovi a prosí ho o pomoc. Ten sice vyvádí, ale hned se snaží Lucku dostat z nejhoršího. Půjčí jí svůj svetr, protože se Lucka během zvracení ušpiní. Když jí pomáhá s převlékáním, tajně je vyfotí Dominik. David pak s Luckou zůstane přes noc ve škole v Otově kabinetu, protože Lucka domů nechce kvůli otci. David vše hned večer volá Tereze, která mu nabízí pomoc. David věří, že se o Lucku postará sám.

 

Bruno a Marcela se ráno náhodou potkají na chodbě. Marcela je opět odtažitá, což Bruna rozhodí. Karla pak Brunovi domlouvá a ten přizná, že neví, na čem s Marcelou je. Karla ho povzbuzuje. Michal čeká na Věrku s kyticí před hospodou. Ta je potěšena, ale vzápětí ji vyvede z míry náhodné setkání s Lubošem, který je s pozdravem mine. Mára s Karlou pak Luboše uklidňují.

 

 

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3419. epizodu jste v TV mohli vidět 8. března 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz