CELÝ 3445. DÍL ULICE: Vytočená Denisa se neudrží. Adrianě prozradí pravdu o Robertovi!

Publikováno 13. 4. 2018
Ulice: 3445. díl
Zdroj: TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

 

• CELÝ 3445. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Terezu a Davida překvapí při příchodu do školy happening, který uspořádali studenti ve vestibulu. Je namířený proti Puklické. Té se celá věc hodně dotkne. David se snaží třídu uklidnit a stojí při Puklické. David jí přizná, že s jejím rozhodnutím nesouhlasí, ale akceptuje ho. David se odpoledne chystá na sraz s Alenou, Terezu to dost zaskočí, ale nic mu nezakazuje. Alena Davidovi radí jako právník, ať se proti nařčení určitě brání, protože později se mu to může vymstít. Doporučí mu žalobu na Webera i bulvár, který ho křivě obvinil. Alena přizná, že pokud se toho ujme, pomůže jí to profesně. Tereze se soudní tahanice moc nezdají, není nadšená ani z Aleny, kterou s jejím souhlasem David přivedl domů.

 

Aleš ráno potěší Gábinu kytkou a omlouvá se za to, že je v poslední době často podrážděný. Gábina mu přeje k svátku a na odpoledne pro něj chystají se Šímou překvapení. Alešovi zavolá a přeje i Landová. Gábina instruuje Šímu, co nesmí, až bude doma sám. Pro Aleše si totiž vymyslela romantický večer v kavárně. Aleš je nadšený, ale odmítne jít slavit ven právě kvůli Šímovi, aby nebyl doma sám. Zklamaná Gábina jde večer zrušit a vyzvednout dort. Šíma je rád, že s ním budou doma.

 
 

Adriana zaskočí Roberta plánem romantického večera, během kterého chce zapracovat na miminku. Robert si vzápětí domlouvá víkend s Ájou a Adrianě zalže, že opět jede s Mastným na akci, kde se setká s důležitými lidmi. Adriana je zklamaná, ale Roberta podporuje. Pešek nabízí Evženovi, aby se nastěhoval do jeho bytu. Ten to odmítne. Pešek donese ze sklepa staré věci po Adrianě, nechá jí je u dveří. Adriana se večer potká s Denisou a Světlanou, do které se hned pustí. Ta se jí snaží vysvětlit, jak to bylo doopravdy. Denisa se naštve a prozradí jí, jak ji Robert tahal za nos a hrál to na obě strany. Zároveň jí prozradí i historii náhrdelníku, který Robert Adrianě daroval. Adrianou to docela otřese a doma se sesype.
 

 

3445. epizodu jste v TV mohli vidět 13. dubna 2018.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz