Publikováno 14. 2. 2017

CELÝ DÍL ULICE: Bedřich doprovází tajně Jindru do nemocnice! Koho tam potká?

Ulice: 3189. díl
Zdroj: TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

Bedřich se snaží upravit rozvrh v dílně tak, aby Jindru odvezl do nemocnice. Jardovi řekne, že má nějaké soukromé vyřizování. S Jindrou se v nemocnici zasekne, navíc tam náhodou narazí na Martina. Mlží, proč tam je. Vzápětí mu nepřidá sestra, která s Jindrou probírá na chodbě její těhotenství. V dílně přizná Bedřich Matoušovi, že má strach, aby se to neprovalilo. Anče ale lhát nechce, je mu jasné, že se jí bude muset přiznat. Jindra se svěří, že má další problémy s domácím. Bedřich jí navrhne, aby se přestěhovala. Iniciativně hned projede web, jestli na nějaký dobrý byt pro Jindru nenarazí.

 


Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

Nova.cz

Diskuze

17.2. | 13:19 vlastakuhle
2
Náhlasit nevhodný komentář
Dejte už tu otravnou Jindru k šípku,ušila to na Bedřicha a ten má z toho špatné svědomí a to si nezaslouží!
17.2. | 11:18 nunziata
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jindra vedome skočila Bedřichovi do postele, zneužila jeho "nevedomie", tak nech teraz nesie následky sama. Jasne jej dával najavo, že nechce bližší a intímnejší vzťah. Prečo by mal teraz za to niesť vinu?
17.2. | 00:41 liliana-kudrnova
4
Náhlasit nevhodný komentář
Béda je v maléru Jak jsem tušila-Jindra mu skočí do postele,hned jak se naskytne příležitost.Teď bude stále v nesnázích,ať se Béda postará.Adrian J.(Béda)to hraje skvěle-výraz obličeje,obavy,nechce být za ha-zla.Až to praskne,snad to Anča ustojí.K Anči se hodí víc....
reklama