CELÝ DÍL ULICE: Aleš s Hynkem v jedné domácnosti! Jak tahle tichá válka dopadne?

Aktualizováno 13.11. 2017 19:26
Ulice: 3341. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3341. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Filip Martině nezvedá telefony. Psala kvůli Snypovi i Marcele a nakonec jí i brečela do telefonu. Marcela je na Filipa naštvaná. Filip se hájí, že to je jeho pes. Martin s Veronikou chtějí, aby Filip dnes Snypa Martině vrátil, ale ten nechce. Ve škole se Filip s Martinou kvůli Snypovi pohádá. Následně se dozvídá od kámoše, že Snyp zmizel. Filip je v šoku a jde ho hledat, rozvěšuje letáky po okolí a má o něj strach. Veronice a pak i tátovi přizná, co se děje, ti na něj jsou naštvaní. Snypa nakonec dopraví odchytová služba k Cenkovým díky bezpečnostnímu čipu. Filipovi se dost uleví, když se to dozví. Martin opět nastupuje do dílny, chlapi ho hned přijmou mezi sebe.


Hynek dnes vyzvedává Šímu, ten se těší, až mu představí nový byt. Odpoledne donese Hynek Gábině kytici k otevření salonu. Domlouvá se s ní, že si vezme Šímu zítra, kdy už je Gábina domluvená s tátou, a na víkend. Hynek zajde za Gábinou do salonu a přinese jí velkou kytku jako omluvu, že nebyl na jeho otvíračce. Hynek odpoledne dorazí do nového bytu a dává Šímovi bublifuk, ten se mu ale chlubí velkým hasičským autem, které dostal. Hynek zůstane se Šímou na doučování a Gábina jde mezitím do salonu řešit nákup látek. Landovou Hynkova přítomnost dost zaskočí. Když dorazí Aleš, atmosféra zhoustne. Hynek si najednou připadá navíc a Šíma i Landová si dokonce všímají spíš Aleše. Ten chce zůstat přes noc, ale Gábina má bohužel spoustu práce. Aleš slíbí, že odejde kolem půlnoci, ale vadí mu to.


Bedřich se přes den na skok stavuje z práce doma. Vítá se s Frantou, který dorazí s Chrisem z Amsterodamu, a baví se o tom, co je u nich nového a jak vše zvládají. Malého odpoledne hlídá Anča, protože Franta se chce učit. Anička se chlubí vnukem v práci a celá pookřeje. Odpoledne jde od Franty dříve, aby si stihla na zahrádce zasadit třešeň. Náhodou se potká s Evženem, ten jí hned nabídne pomoc. Zahlédne je Bedřich a hned si začne myslet, že spolu něco mají. Pobírá to s Jardou, podle kterého Bedřich prostě žárlí. Zmíní to i před Frantou, který mu slíbí, že se na Evžena nenápadně zeptá zítra Anči.

 
3341. epizodu jste v TV mohli vidět 13. listopadu 2017.Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz