Publikováno 6. 12. 2017

CELÝ DÍL ULICE: Mára s mámou na ostří nože. Podaří se mu ji přemluvit a uklidnit rodinnou situaci?

Ulice. 3358. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3358. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Ráno se před zvoněním Tereza s Davidem vítají v kabinetu a plánují večer. David má ale domluvenou schůzku s Kalinou kvůli učebnici. Jsou nešťastní, že se teď vídají opravdu málo. Ota o přestávce hledá v kabinetu nástroje na vánoční besídku. Tereze přitom navrhuje, že kdyby chtěli s Davidem trochu soukromí, stačí říct a někam odejde z bytu. Matěj řeší s Mikim v Coolně věci ohledně firmy a e-shopu. Matěj opět nestíhá a po Mikim chce, aby mu nejprve pomohl ve skladu a pak až začnou řešit věci kolem e-shopu. Matěj plánuje koupi auta na leasing nejen pro sebe, ale i pro firmu. Matějovi se ozve Lucka a domluví si schůzku na druhý den. Ota doma trénuje koledy. Tereze volá David, že s Kalinou skončili s konzultací učebnice a že by rád dorazil. Tereza dělá zrovna přípravu a nemá čas. David tak vymyslí, že by mohli o víkendu společně zajet na chalupu.

 

Mára ráno navštíví mámu s hospodě. Snaží se jí vysvětlit, že táta byl včera u advokáta a nehrozí mu ani podmínka. Máma se zlobí, až jí Mára vpálí, že jestli je někdo zločinec, tak je to on sám, protože seděl ve vězení. S tátou jí to ale záměrně zamlčeli. Věrka je ze zprávy úplně hotová a vyběhne za Márou ven do parku. Vyptává se, o co tenkrát šlo. Mára jí popisuje, že rozprodával kradená auta na součástky, ale ve výsledku „seděl“ za to, že ho policisté načapali za volantem opilého. Věrce to je líto, přesto mu vše odpouští, protože je její syn. Pořád ale trvá na tom, že Lubošovi odpouštět nehodlá, protože lží už bylo v poslední době nějak moc. Luboš je z Věřina stanoviska hodně smutný. Jsou svoji 40 let a chce si svou ženu udobřit. Mára pro jistotu volá Tonymu, aby zkusil přespat někde jinde, kdyby to nevyšlo. Nyklová opět vyjede na Luboše, že mu v pekařství neprodá vůbec nic a udělá mu v Ulici ostudu. Karla potká náhodně venku Věru, která je úplně skleslá. Věrka je hodně smutná a bilancuje společný život s Lubošem. Vše jí připadá jako předstírání a jedna velká podivná hra. Karla se jí svěřuje se svým pocitem, když jí zemřeli rodiče a jak se naučila žít. Karla je Věře oporou a snaží se ji přivést na jiné myšlenky. Karla po dvou náročných týdnech úspěšně vyřešila případ a těší se, že budou mít s Márou společný víkend. Luboš večer dorazí k Márovi s nepořízenou a kytkou pro Věru a prosí, jestli u něho nemůže přespat.

 
Anča se připravuje na schůzku s Evženem a probere kvůli tomu celý šatník. V kozačkách na podpatku si ale zvrtne kotník. Zuzana ji přemlouvá, že se to samo nespraví a po směně v pekařství jí rozhodně nebude líp a přinese jí vysokou stoličku, aby si Anička k práci mohla sednout a nohu nemusela tolik namáhat. Franta už se s těší, až zítra s Bedřichem seznámí Chrise s Ladou. Mezitím dorazí Miloš převlečený za Mikuláše. Má ale jeden den zpoždění. Franta Chrise brání a říká, že je na Mikuláše stejně ještě malý a určitě by se Miloše bál. Franta vypráví o tom, že Chrise čekají dvoje Vánoce – v Amsterodamu a tady. Miloš už plánuje, že můžou s Bedřichem chodit každý den na pivo. K Aničce dorazí Evžen, ale noha ji bolí o dost víc než ráno. Evžen hned vymyslí náhradní plán, že dojde pro večeři. Při jídle dojde řeč i na Adrianu, ale tohle téma Evžen hned zamluví. Evžen pak popisuje své bydlení a plánují, že by se tam někdy mohli podívat. Evžen pak Aničce nabídne tykání.
 

 
Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3358. epizodu jste v TV mohli vidět 6. prosince 2017.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.