Aktualizováno 13.9. 2017 19:25

CELÝ DÍL ULICE: Krutá zpráva pro Aničku. Jak to ustojí?

Ulice: 3298. díl
Zdroj: Archiv TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl


Lumír vyhazuje pozdě v noci Bedřicha, Ondru a Jardu z pekařství, kde zapíjeli narození Bedřichovy dcery, aby je tam nenachytala Anča. Bedřich chce Lumírovi vše zaplatit, ale ten si peníze nevezme. Bedřich si zapomene peněženku na pultě. Ráno přepadne Anču v pekařství rozespalý Matouš, který usnul na toaletě. Anču to pobaví, pak volá Bedřichovi, že má jeho peněženku. Nyklová později vyzvídá na Lumírovi, co se v noci v pekařství dělo, ale ten jí nic neprozradí. Bedřich Anče přiznává, co slavili. Tu to hodně zasáhne, v provozu se pak sesype. Je to pro ni hodně bolestné, protože sama děti mít nemohla. Zuzana ji utěšuje.

 

Pepan v noci spolykal prášky, ale naštěstí to byl jen vitamín C. Ráno se Pepan hroutí, je na dně. Rudolf ho staví do latě. Simona nabízí Jitce, aby si salon pronajala, ale ta to odmítne, protože chce mít víc času pro sebe a vnučku. Navrhne Simoně, aby salon prodala Nyklové, která by ho tak vyfoukla Květě. Ruda zatím shání náhradní díly a prostor, kde by se dal opravit nabouraný veterán. Rudolfovi se na oplátku líbí plán prodat salon Nyklové. Simona to jde Nyklové hned nabídnout, ale ta se na rozšíření provozu už sama necítí a s Lumírem, který jde do politiky, počítat nemůže. Zklamaná Simona to vzápětí probírá s Rudolfem. Mrzí ji, že všechny tak zklamala a že selhala. Rudolf ji povzbuzuje, dohodnou se, že salon normálně prodají.
 

Denisa je na Roberta naštvaná, chce s ním něco probrat, ale není na to příležitost. Jen ho zaúkoluje kampaní kvůli promu obálkové dražby bytů. Robert později volá Adrianě, že se k ní večer nedostane, ta je zklamaná. Amálie se začne starat o dvaadevadesátiletou paní. Denisa se později pustí do Roberta. Podezřívá ho, že má v úmyslu manipulovat výsledky obálkové metody. Robert to popře, tvrdí, že se zajímal jen kvůli své práci. Napětí mezi nimi si všimne i Světlana, ale Denisa ji ujistí, že je vše v pořádku. Adriana je ráda, že si táta konečně rozumí s dědou. Nečekaně k ní přijde Robert s kyticí. Tvrdí, že kvůli ní vše zrušil, a potěší ji informací, že u ní zůstane celou noc. Evžen si z něj trochu utahuje, jestli nepřišel na námluvy.
 

 
3298. epizodu jste v TV mohli vidět 13. září 2017.


Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama