Publikováno 11. 1. 2017

CELÝ DÍL: Věrka opět v akci! Proč chce, aby se Digi rozešla s Jirkou?

Ulice: 3163. díl
Zdroj: TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

 Přehrát poslední díl

 

Digi přizná Jitce, že Jirkovo seznámení s holkami skončilo fiaskem částečně i kvůli Tonymu Dnes si ho chce Digi podat. Z Jirky si utahuje kvůli holkám Karla. Radí mu, jak na děti. Digi ho opět povzbudí, zároveň mu oznámí, že se sejde s Tonym, aby si nastavili pravidla, protože ho nechce odříznout od holek. Tonymu se uleví, že holky i Digi může vídat i nadále, ale Digi mu znovu důrazně zopakuje, že u ní nemá žádnou šanci. Domluví se, že Tony k ní večer přijde za holkami. Ty mezitím Věrce prozradí, že Jirka je detektiv, ale moc se jim nezdá. Věrka pak apeluje na Digi, aby se s Jirkou kvůli holkám rozešla. Ta ji však odkáže do náležitých mezí. Holky jsou odpoledne šťastné, když za nimi přijde Tony. Okamžitě jdou řádit. Večer Tony slaví v Coolně usmíření s Digi. Pořád si dělá naděje, protože se od holek dozví, že kapitána moc nemusí. Podle Máry je nenapravitelný.

 


Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

Nova.cz

Diskuze

12.1. | 07:22 iva-777
1
Náhlasit nevhodný komentář
Bylo jasně řečeno, že Martin jako OSVČ si neplatil nemocenské pojištění, proto je doma zadarmo, takže není zaměstnancem Jardy Hejla. A Matouš a Ondra tedy jo? Martin si teda může do truhlárny chodit jak chce a Jardovi vystaví fakturu za práci, kterou udělal. Rozumíte tomu někdo???
12.1. | 07:19 iva-777
2
Náhlasit nevhodný komentář
V zítřejším díle se bude zase řešit práce v dílně - Ondra má dovolenou, Matouše Jarda nevezme na plný úvazek, Martin musí víc pracovat, protože měl dovolenou na Alpy a Verča mu navrhne, aby šel zase na nemocenskou. Tak buď jsem blázen já nebo ten, kdo to píše.
reklama