Publikováno 12. 10. 2017

Mohla by s Davidem otěhotnět? I o tom promluvila představitelka Aleny z Ulice

Alena Koukalová, Tereza Vítů
Zdroj: TV Nova

David vyznal lásku Tereze, přestože stále chodil s Alenou. Když zjistil, že Alenin otec prodělal infarkt, nerozešel se s ní, přestože byl pevně rozhodnutý. Jak tohle dopadne?

Přehrát poslední díl

Člověk míní a život mění... To zřejmě pochopili i David s Terezou, kteří nechtějí své city dál skrývat. David si konečně přiznal, že je to Tereza, koho ve skutečnosti miluje, a je odhodlaný se s Alenou co nejdříve rozejít. Jenže věci často nejsou tak jednoduché, jak se na první pohled zdají být – Alena je totiž ochotná udělat vše, aby si Davida udržela... Jak to nakonec dopadne? A co si o tomto milostném trojúhelníku myslí představitelka Aleny Koukalové?

Představitelka Aleny, sympatická Tereza Vitů se zúčastnila chatu s diváky TV Nova. Přiznala, že Alena se Davida jen tak nevzdá a že to bude opravdový boj. Nejvíce dotazů samozřejmě směřovalo k trojici David – Alena – Tereza. Tereza Vítů podotkla, že její postava si infarkt svého otce samozřejmě nevymyslela, připustila ale, že je schopna využít této situace ve svůj prospěch.

Seriál Ulice: Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze?
Zdroj: TV Nova

Bude Alena Tereze dělat peklo, když zjistí, jak blízko k sobě nyní mají? „Já myslím, že Alena už něco tuší. Proto se ho snažila tak rychle přestěhovat. Jako myslíte, že by s ním mohla najednou otěhotnět? To se docela nabízí...“ přemýšlela herečka nad jednou z možných alternativ.

111

GALERIE: Milostný trojúhelník v Ulici

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Alena má pro Terezu a Davida překvapivou novinku

Hodnocení:

Mnoho lidi se rovněž ptalo na to, jaké to je hrát zápornou postavu a zda se herečka někdy setkala s negativní reakcí od diváků. „Když herec hraje negativní postavu, musí se připravit na to, že někdy nebude u diváků nejoblíbenější. Hrát Alenu si užívám, a třeba v budoucnu zase dostanu roli, která bude sympatičtější. Uvidíme.“ Kromě několika negativních komentářů se však objevila i spousta těch pozitivních a mnozí fanoušci Tereze napsali, že jí fandí!

Alena Koukalová, Tereza Vítů
Zdroj: TV Nova

Co si o své postavě myslí samotná Tereza Vítů? Podotýká, že Alena je sice příliš cílevědomá a panovačná, ale určitě v jádru není špatná. Podotýká, že hlavním problémem je, že Alena prostě neumí komunikovat s Davidem a lidmi kolem sebe a že si neustále na něco hraje. A to přeci mezilidským vztahům nemůže prospívat...


Celý chat s představitelkou Aleny Koukalové si můžete přečíst
ZDE!
 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Budou plné lásky, nečekaných zvratů i napětí. Dívejte se každý všední den od 18:25 na TV Nova!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nova.cz

Diskuze

14.10. | 04:53 jansuk
6
Náhlasit nevhodný komentář
Já si také myslím, že celý problém Davida a Aleny spočívá v tom, že ti dva se k sobě absolutně vůbec nehodí.
13.10. | 20:49 jana-berkova
3
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám, že nebude ta slepice těhotná.Už tam jedno IT dítě má tak snad stačilo a tím pádem vypadne někam hodně daleko