Aktualizováno 20.3. 2018 19:02

Co Gábina netuší o Lukáši Binarovi?

Seriál Ulice: Lukáš Binar
Zdroj: TV Nova

Hynek charakterizoval milionáře Lukáše Binara jako trochu trhlého sympaťáka s denně nabitým diářem. Kdo je doopravdy Lukáš Binar? Seznamte se!

Přehrát poslední díl

Podle Hynka je Lukáš Binar naprosto normální, i když má na kontě miliony, vlastní firmu a je úspěšným byznysmenem. Gábina z něj má docela vítr, ale zbytečně. Modrooký Lukáš je sice mírně výstřední, ovšem v dobrém slova smyslu. Je to pohledný, milý, bezprostřední chlap, pohodář, který si na nic nehraje. Okamžitě vám nabídne tykání a klidně půjčí i svou vychytanou koloběžku, která je jeho oblíbeným dopravním prostředkem, přestože mu v garáži parkují luxusní káry.

 


Coby úspěšný podnikatel má Lukáš denně nabitý a hektický program, přitom to není žádný nervák. Dokáže rozpoznat potenciál u druhých, a když je třeba, také je podpořit, aby mohli rozvíjet svůj talent. Přitom to nedělá ze zištných důvodů. Toho si u něj cení spousta lidí. A jak na něj zapůsobí Gábina? Stane se právě ona jeho dvorní návrhářkou?

 

Lukáš Binar v podání Václava Lišky se objeví v Ulici už v úterý večer. Přifrčí na své oblíbené koloběžce, čímž hned dostane Gábinu i Jitku. Těšíte se na něj?

 

Anketa

Těšíte se na Lukáše Binara?

Hlasovalo 4946 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

112

Jaký je Lukáš Binar?

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Jaký je Lukáš Binar? - 1

Hodnocení:

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama