Aktualizováno 11.8. 2017 14:38

Co má Bohdana Pavlíková společného s Jindrou, kterou hraje v seriálu Ulice? Víc, než byste čekali!

Bohdana Pavlíková
Zdroj: TV Nova

Bohdana Pavlíková alias Jindra Pražáková z Ulice, která aktuálně čeká dítě s Bedřichem Liškou, dnes slaví 41. narozeniny. Co má se svou seriálovou postavou herečka společného?

Pehrt posledn dl

Temperamentní herečka se narodila 11. srpna 1976 v Teplicích, kde také vystudovala gymnázium. Po maturitě se zaměřila na hereckou kariéru, ke které ji přivedla platonická láska k herci Martinovi Táborskému, jehož viděla v krušnohorském divadle. Cesta za jejím snem začala v teplickém sboru. Když ovšem divadlo zavřeli, rozhodla se přihlásit na Střední školu dramatického umění v Šumperku. V místním divadle pak strávila 19 let.

Bohdana Pavlíková
Zdroj: TV Nova

Následoval přesun do pražského Švandova divadla, kde si však Bohdana rychle zvykla a okamžitě zapadla mezi místní sehranou partu. Televizní diváci ji znají ale především jako Jindru ze seriálu Ulice. Herečka přiznala, že se seriálovou postavou má i něco společného. Kromě toho, že obě milují pivo, Bohdana se s Jindrou ztotožňuje i v její aktuální situaci svobodné matky. „Já sama jsem vyrůstala bez tatínka, jenom s maminkou, takže mi tenhle model přijde docela normální,“ říká herečka.

Jejím partnerem je Luboš Veselý, který si v seriálu Ulice zahrál jako Jan Kostka manžela Lídy Farské. Bok po boku se na televizní obrazovce však neobjevili.

Ulice - Herec Luboš Veselý
Zdroj: TV Nova

Právě díky Lubošovi se do seriálu Bohdana dostala! Když ho doprovázela na natáčení, tvůrcům Ulice padla do oka a po nějaké době pro ni našli vhodnou roli.

V seriálu Ulice čeká Bohdana Pavlíková coby Jindra dítě s Bedřichem, sama herečka je však bezdětná. Se svým partnerem se potkala až v pozdějším věku. Ale nelituje! Užít si může alespoň dětí a vnoučat, které má její partner z minulého vztahu. Kromě toho dělá vedoucí na letních táborech, kde se stará rovnou o 70 dětí!

111

Bohdana Pavlíková jako Jindra z Ulice

Zdroj: TV Nova

Bohdana Pavlíková

Hodnocení:

Nezapomeňte! Ulice se vrací na TV Nova už 21. srpna!

Jak celý seriál začal? Na tsestřih prvních dílů Ulice se můžete podívat ZDE!

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama