Aktualizováno 19.6. 2017 19:04

CO NEBYLO V TV: Mirka v šoku! S čím na ni vyrukuje Simona?

Zdroj: TV Nova

Mirka vytrhla Simoně pořádný trn z paty, když se vrátila do salonu a postarala se spolu s Jitkou, aby jim neutekly zákaznice jinam. Simona si to uvědomuje, a tak ji hned po víkendu překvapí něčím, s čím Mirka vůbec nepočítá. Čím? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Pro Mirku to byl před časem pořádný šok, když zjistila, že ji za práci v Simonině salonu platí její manžel, nikoliv Simona. Takový podraz od Simony nečekala, a tak s ní i v salonu na minutu skončila. Když ale Simona zkolabovala, Mirka ji na holičkách nenechala. Okamžitě se vrátila do salonu, aby jí pomohla a zachránila, co se zachránit dá. Hlavně díky ní Simona nepřišla o své zákaznice.

 

 

Mirka spolu s Jitkou našly za Simonu záskok, zatímco bude na nemocenské. Obě se starají, aby salon šlapal, jak má, a aby se měla Simona kam vrátit, až bude zdravá. Ta si moc dobře uvědomuje, co všechno pro ni Mirka dělá. A také to, že právě s ní má jednu věc nevyřešenou. Jakou? Proč kvůli tomu poruší doporučení lékaře a bude přeci jen na chvilku pracovat? Podívejte se, opět budete vědět víc.

 

Čím Simona hodně překvapí Mirku? To se dozvíte z této scény, která se už bohužel do pondělního dílu nevešla.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama