Aktualizováno 19.6. 2017 19:10

CO NEBYLO V TV: Anča setkání s rodinou neustála! Proč se sesype?

Zdroj: TV Nova

Anča je ráda, že se po dlouhé době opět všichni sešli a že si dokonce mohla užít i vnoučka Christiana. Jenže ke štěstí má hodně daleko. Proč? Co ji tak ranilo, že se po odchodu z míst, kde byl ještě nedávno její domov, sesypala? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Anča se na příjezd Franty a malého Chrise hodně těšila. Přestože jsou již tady a ona s nimi strávili celý večer, šťastná není. Mrzí ji, že u nich doma už není taková pohoda jako dřív, že už nejsou rodinou. Přitom právě jí vždycky na rodině záleželo ze všeho nejvíc. Za poslední půlrok se ale spousta věcí změnila. A změnila se i ona sama. Právě to si bolestně uvědomila, když byla opět s Frantou, Emou, Bedřichem a malým Chrisem doma, kde už vlastně její domov není. A co už na ni bylo moc? Podívejte se, opět budete vědět víc.

 

Anča v slzách! Co je pro ni hodně těžké? To se dozvíte z této dojemné scény, která se do pondělního dílu už bohužel nevešla.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

20.6. | 11:16 kaca-01
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím, proč je každé slzení považováno za sesypání se. Divák chápe, že je jí to líto a brečí, ale že se sesypala, to je snad přehnaně silná káva. To za chvíli v podobných případech snad budeme čítat o kolapsu?
reklama