Publikováno 9. 11. 2018

CO NEBYLO V TV: Je to horší, než se zdá. Jak zle na tom je Vendula?

Zdroj: TV Nova

Vendula nese krizi s Pavlem hodně těžce. Lumír se ji snaží utěšovat, jak jen to jde, ale Vendula je na tom čím dál hůř. S čím se mu svěří? Proč si o ni začnou dělat její blízcí ještě větší starost? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Vendulu včerejší hádka s Pavlem hodně zasáhla. Zpočátku se zdálo, že si konečně všechno vyříkají a usmíří se, ale místo toho se znovu pohádali a zřejmě nadobro rozešli. Oběma povolily nervy, nedokážou spolu už normálně komunikovat, i když jim na sobě zjevně pořád záleží. Kdyby to bylo jen trochu možné, nejraději by všechna nedorozumění mezi nimi vymazali, aby bylo všechno jako dřív. Místo toho se děje pravý opak. Zatímco Pavlovi je nyní oporou kupodivu Mário, Vendulu se snaží utěšit Lumír. Bohužel se mu to ani trochu nedaří. Vendula je na tom hůř než kdy dřív. Co dělá Lumírovi velkou starost? Podívejte se, opět budete vědět víc.

 

Jaké černé myšlenky nyní napadají Vendulu? Proč se o ni její blízcí bojí? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

11.11. | 17:40 sany1
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Vendula jako herečka by se měla naučit pořádně plakat(řekl bych že do toho nedává emoce) vůbec jí to nejde, když brečí je to moc okatě umělé.
9.11. | 19:16 svarcovaerika0123
18
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím, co Vendula s Pavlem blbnou. Měli se v den svatby vykašlat na hádavý báby, odjet někam sami a vzít se bez nich. Svědky by našli, pak by si užili Egypt.