Aktualizováno 13.12. 2017 18:34

CO NEBYLO V TV: Proč si Lumír podá Vendulu kvůli Máriovi?

Zdroj: TV Nova

Lumír se cítí kvůli Máriovi hodně provinile. O co víc ho řeší, o to víc si i všímá, jak se k Máriovi nyní chová Vendula. A začne mu to vrtat hlavou. Proč? Co se mu ani trochu nelíbí? A co mu k tomu řekne samotná Vendula? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Vendula začíná mít milého Mária plné zuby. Na rozdíl od Lumíra mu nezbaštila jeho báchorku o tom, že se šel taky přesvědčit, jestli v pekařství náhodou někdo není. Vendule je naprosto jasné, co tam Mário dělal, takže malou výchovnou lekci si podle ní určitě zaslouží. Jenže Lumír si dělá o Mária starosti. Má výčitky svědomí kvůli tomu, jak se na něj vrhl i jaké to má následky. Dokonce si kvůli nebohému Máriovi podá i Vendulu, protože se mu už delší dobu něco nezdá. Co? A co mu k tomu řekne tajnůstkářka Vendula? Podívejte se, opět budete vědět víc.


Co se Lumírovi ani trochu nelíbí? A proč to od něj schytá právě Vendula? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu už bohužel nevešla.

 

 


 

TV Nova

Diskuze

14.12. | 23:31 kleito
0
Náhlasit nevhodný komentář
To snad není možný. Proč ta husa neřekne Lumírovi pravdu? To jí to není hloupý? Mě by hanba fackovala - takhle všem lhát a nechat ho tam tak parazitovat. Koukala jsem, že tam ten "dáreček" bude i o vánocích (vyžírka jeden).