Aktualizováno 18.5. 2017 18:36

CO NEBYLO V TV: První zprávy z nemocnice! Jak na tom Anča je?

Zdroj: TV Nova

Anča už nemůže dál. Ráno se úplně sesypala a konečně přiznala Bedřichovi, jakým peklem si v poslední době procházela. Ten ji pak hned odvezl k lékaři. Jaké jsou první zprávy z nemocnice? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrteční Ulice už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Bedřich, Zuzana ani Lumír netušili, jak špatně na tom Anča je, dokud se nezhroutila v práci. Nikdo z nich to nečekal, o to víc je to vyděsilo. Anča i pak tvrdila Bedřichovi, že je jen hodně vyčerpaná, a odmítla jít k lékaři. Jenže po noci, kdy schovávala všechny nože, co doma našla, jí došlo, že sama to už nezvládne. Bedřicha požádala, aby ji odvezl k doktorovi, a zároveň mu vylíčila, jakým peklem si v poslední době prochází. Má strach, že se úplně zbláznila. Potvrdí v nemocnici její obavy? Podívejte se, opět budete vědět víc.


První zprávy od Bedřicha o Ančině stavu! Co prozradí Lumírovi a Zuzaně? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrteční Ulice už bohužel nevešla.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

21.5. | 06:28 josefvyskoc
-1
Náhlasit nevhodný komentář
ti herci jsou svym zopusobem strasny chudaci...pitvorit se a šaškovat v tak zbytecnym "serialu", to musi byt hrozne depresivni...je to festival marnosti...
18.5. | 22:44 vylez
-5
Náhlasit nevhodný komentář
strčte si už ten seriál do 3,14če
reklama