Aktualizováno 4.6. 2018 19:04

CO V TV NEUVIDÍTE: Anča jde do bitvy o majetek! Co rozhodne?

Zdroj: TV Nova

Eva a Petr Anču docela nahlodali, když jí domlouvali ohledně majetkového vyrovnání s Bedřichem. Anča věří, že ji Bedřich nechce ošidit. Zároveň jí je ale hloupé říct si mu o majetek, na který má nárok. Proč najednou změní názor? Co ji k tomu přiměje? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Anča se původně s Bedřichem vůbec nechtěla dohadovat ohledně majetku a jejich vyrovnání při rozvodu. Ráda by to měla co nejrychleji za sebou, a tak raději ustoupí, než aby absolvovala nějaké soudní tahanice. Současně nehodlá přidělávat starosti ani Bedřichovi. A právě to je podle Evy i Petra velká chyba. Na rozdíl od ní si oba dva myslí, že by se měla ozvat, aby dostala při majetkovém vyrovnání vše, na co má nárok. Anča stále není rozhodnutá, ale už brzy se stane něco, co ji přiměje změnit názor a o majetek přeci jen zabojovat. Co je tou pověstnou poslední kapkou? Podívejte se.


Proč se Anča rozhodne bojovat o veškerý majetek, na který má po rozvodu nárok? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

8.6. | 12:17 jsemzlaazakerna
2
Náhlasit nevhodný komentář
Andula,Petr a Jindra na Hráááááád. Bože to jsou nesympatické osoby...Andula má tu pusu čím dál víc rozšklebenou a Jindra je neustále taková jako upocená,ušmudlaná...fuj,celkově nehezká ženská
4.6. | 20:34 svarcovaerika0123
14
Náhlasit nevhodný komentář
Na byt Anča nárok nemá, ten měl Bedřich ještě před manželstvím. Anča je mi nesympatická, ten její Petr taky. Měli by odjet někam daleko a už se nevracet. A Jindra je ufňukaná Barbína. Takhle se chovat všechny maminy, no ouvej.