Publikováno 16. 5. 2018

CO V TV NEUVIDÍTE: Márův otec v úzkých: Proč začíná mít docela nahnáno?

Zdroj: TV Nova

Luboš Mareček si půjčkou od spolubydlícího pořádně zavařil. Kvašák ho vzápětí okradl a teď ho má v hrsti. Čemu musí Márův otec nyní čelit? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Márův otec se chtěl co nejdříve osamostatnit a postavit na vlastní nohy. Aby mohl taxikařit, koupil si první auto, na které narazil. Bohužel to byl vrak, jenž ho vypekl krátce poté, co s ním začal jezdit. Na jeho opravu si Luboš Mareček nakonec půjčil od spolubydlícího, což se mu vzápětí pořádně vymstilo. Kvašák ho spolu s kumpány okradl a nyní ho kvůli splátkám tlačí ke zdi. Čemu musí nyní Márův otec čelit? Podívejte se, opět budete vědět víc.


V jakém průšvihu Márův táta lítá? Co je docela na pováženou? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

17.5. | 12:48 jsemzlaazakerna
2
Náhlasit nevhodný komentář
S hubou otevřenou vždycky zůstane nejen Inčučůna,ale i Mastňoch a ten "úžasnej" detektiv Herman...blééééé,co to mají za zlozvyky,třikrát fuj
17.5. | 08:17 jana--markova
2
Náhlasit nevhodný komentář
....a ještě když domluví, tak jak zůstane s tou hubou votevřenou ,..pane Bože za co jsme si to zasloužili ??? Mací, pivní manažerka,Inčučůna = nekoukatelná trojka !!!!
17.5. | 01:05 jsemzlaazakerna
4
Náhlasit nevhodný komentář
Odpornej člověk...fuj tajxl
16.5. | 15:27 vanysek50
4
Náhlasit nevhodný komentář
Bože ať už někdo tomu chlapovi ostříhá ty řídký umaštěný dlouhý vlasy. Vypadá otřesně, jak bezďák.