CO V TV NEUVIDÍTE: První malé vítězství! Co se podaří nemocné Marcele?

Publikováno 15. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Marcela má obrovský strach, že dopadne stejně jako Vlaďka, že to její vyčerpané tělo nezvládne a ona zemře. Teprve teď jí dochází, že už nedokáže normálně jíst. Co je pro ni prvním velkým vítězstvím? Kdy se to u ní zlomí? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Marcela se psychicky zhroutila poté, co se dozvěděla o náhlém skonu své kamarádky ze skupiny, s níž si plánovala další společné akce. Teprve nyní si začíná uvědomovat, jak zákeřná je mentální anorexie i v jak velkém průšvihu ona sama lítá. Má strach usnout, aby také nezemřela ve spánku, má strach jíst, aby nepřibrala. A bohužel to zatím nedokáže překonat. Obrovským problémem je pro ni i vypití skleničky džusu. Právě díky tomu jí však dojde, jak na tom je, což je zároveň prvním krůčkem na cestě k uzdravení. Kdy se to u ní zlomí? Podívejte se, opět budete vědět víc.

 

Velký zvrat u nemocné Marcely! Co se jí podaří díky Martinovi? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova