CO V TV NEUVIDÍTE: Speciální karbanátky čekají! Jaký je návrat Starého vercajku na místo činu?

Publikováno 15. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Starej vercajk po téměř půldruhém roce opět koncertuje ve Znojmě. Jaký je návrat do míst, kde měl Bedřich úlet s Jindrou poté, co s ním zamávaly speciálně okořeněné karbanátky? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.tv n

Přehrát poslední díl

Jindra se po dlouhé době opět dostane na koncert Starýho vercajku, takže si to chce pořádně užít. Akce se navíc koná v místech, na která s Bedřichem hned tak nezapomenou. Právě ve Znojmě byla vloni neplánovaně počata Lada, když se Bedřich a Jindra spolu nečekaně vyspali. Ani jeden s tím přitom nepočítal. Ten večer prostě přeskočila jiskra poté, co se Bedřich rozjel po speciálně okořeněných karbanátcích od Olina, jež jsou od té doby ve Starém vercajku pojmem. A čekají na ně i tentokrát. Co na to kapela? Jaký je její návrat do míst, kde měl Bedřich hned několik premiér? Podívejte se, opět budete vědět víc.

 

Olinovy vyhlášené karbanátky už čekají! Bude se historie opakovat? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova