Aktualizováno 19.1. 2018 19:30

DRAMA V ULICI: Představitelka Amálie Peškové promluvila o smrti v seriálu

Zdroj: TV Nova

V seriálu Ulice dojde k velmi dramatické události. Amálie Pešková s manželem Ladislavem najdou starého Pavláta v dezolátním stavu! Co se stane?

Přehrát poslední díl

Nějakou dobu se Amálie vídávala s Pavlátem, který ji bral nejprve jako přítelkyni a společnici, později mu ale začala velmi připomínat jeho ženu a chtěl s ní trávit více času, což se samozřejmě nelíbilo jejímu manželovi Vlastimilovi.

Herečka Dana Syslová prozradila, k jakému dramatu dnes v seriálu Ulice dojde. Amálie společně s Ladislavem vydá Pavláta navštívit. Najdou ho ale v dezolátním stavu a hned zavolají sanitku! Bude právě on tou postavou, která v seriálu zemře? I na to herečka jasně odpověděla! „Já teda nevím, kdo zemře, ale Pavlát to rozhodně nebude, protože Amálka ho vyléčila a on se dočká svého štěstí.“

Seriál Ulice: Amálie s Vlastimilem jsou již svoji
Zdroj: TV Nova

Amále má jako bývalá zdravotní sestra dostatek zkušeností z nemocničního prostředí, a proto se i dnes velmi ráda angažuje jako dobrovolnice v organizaci Život  90, která se zaměřuje na seniory. 

Seriál Ulice: ep. 2877 - Amálie přichystá pro Vlastimila Peška překvapení
Zdroj: TV Nova

Herečka Dana Syslová se v této organizaci angažuje i v soukromém životě. Do Snídaně s Novou přišla Dana společně s ředitelem organizace Janem Lormanem. Když se poprvé setkala s tímto zařízením, byla velmi mile potěšena, jak hezké je prostředí, kde senioři žijí, a z jaké pestré škály služeb a aktivit si mohou vybrat.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci

Diskuze

23.1. | 09:39 honzik1946
2
Náhlasit nevhodný komentář
Pavlát,tak nevadí je tam zřídka,ale Hanka z Moravy,tak tu už tam nedávejte,kdo se na ten její ksicht má dívat!!! Ona stačí její dcerunka,,Macík",proboha,kde ty lidi berete?
20.1. | 07:56 adnachiel
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Pavláta už bylo dost! A Amálie s tím Životem 90 taky. Nekoukám se na seriál proto, abych poslouchal neustálé bláboly a díval se na senilního dědka. Amálie je silně praštěná, a Syslová taky. Jděte s tím do pr...yč.