Publikováno 11. 8. 2017

Divoké Velikonoce v Ulici: Kdo a jak to odskáče?

Ulice: Jak to všechno začalo: Kdo to o Velikonocích odskáče nejvíc?
Zdroj: TV Nova

Na tyhle Velikonoce nikdo z Ulice hned tak nezapomene, i když pro pány nezačnou právě nejlépe. Pak se ale pomlázka tak rozjede, že si koledníci opravdu přijdou na své. Kdo to odnese nejvíc?

Přehrát poslední díl

Bára, Jitka i Monika prchnou před koledníky hned ráno, protože o výprask pomlázkou opravdu nestojí. Miriam Hejlová zvolí jinou taktiku. Přestože každoročně všem tvrdí, že na velikonoční svátky odjíždí, opak je pravdou. Je zalezlá doma a pro jistotu nevystrčí nos. Teď ale musí udělat výjimku, aby pomohla kolegyni v nouzi. SOS jí totiž zavolá Lenka, která uvázne jen ve spodním prádle v koupelně. A bohužel není nikdo jiný, kdo by ji zachránil.

 

 

Jenže chybička se vloudí. Maskovaná Miriam chtě nechtě prozradí Jardovi, na jakou misi se chystá. A ten si něco takového nenechá ujít stejně jako Vlastimil Pešek s Oldou a Tomášem Jordánem. Vyšlehat paní profesorku, to se jim hned tak nepoštěstí. Ovšem to je jen začátek velké divočiny. Miriam Hejlová totiž nezůstane jejich jedinou obětí… Kdo všechno to nakonec od nich schytá?

 

Kdo to na Velikonoce nakonec odnese nejvíc? Pořádná divočina vypukne v Ulici už v 18:30 na Nova Plus v pátečním díle speciálu Ulice: Jak to všechno začalo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama