Dobré rady nad zlato: Bez čeho se Pavel neobejde?

Publikováno 11. 6. 2018
Seriál Ulice: Pavel se stěhuje k Vendule
Zdroj: TV Nova

Pavla a Vendulu čeká obrovská změna – začnou spolu žít. To je obrovskou událostí i pro jejich babičky. Hlavně ta Pavlova se ihned vytasí s dobrými radami, aby Pavlík u Venduly nestrádal. Na co by Vendy rozhodně neměla zapomenout?

Přehrát poslední díl

Vendule a Pavlovi začíná nová etapa jejich života. Zatímco Vendula už s klukem bydlela, pro Pavla je to novinka. Do Venduly je hodně zamilovaný, ale společný život je přeci jen trochu jiný level než rande na pár hodin. Vendula si to uvědomuje, a proto je ráda za každou dobrou radu, kterou od Pavlovy babičky dostane. Ta si samozřejmě přeje, aby se měl její vnuk u Venduly jako v bavlnce. A tak vnučku Vilmy Nyklové zásobí hned několika doporučeními, jak se o Pavlíka starat.

 

 

Pavel je chlap jako hora a řezník k tomu, který musí být podle jeho babičky vždy při síle. A jak jinak toho docílit než starostlivou péčí a zejména výbornou kuchyní? Bez tří večeří by to v žádném případě nešlo. Přeci Pavlík nebude chodit spát hladový. A bez čeho se neobejde ráno? Co neodmyslitelně patří na stůl při snídani? Vendula bude jek koukat. A vy s ní…

 

Co je základem šťastného soužití s Pavlem? Jeho babička v tom má jasno, zato Vendule moc do smíchu nebude…

 

 

 

 

 

TV Nova