Donchuán Miloš si nedá pokoj. Čím si zase zavaří?

Publikováno 12. 1. 2018
Seriál Ulice: Miloš si znovu zavaří kvůli Justine
Zdroj: TV Nova

Miloš je neskutečný. Jemu nestačí, že má průšvih doma kvůli dopisu pro Justine, který se dostal do rukou Evě. Co nevidět začne pokoušet osud ještě víc. Jak? Čím si zavaří?

Přehrát poslední díl

 

 

Miloš se snažil sekat doma latinu, jenže jakmile spatřil Justine, byl ztracen. Pro něj to byla láska na první pohled, i když moc dobře věděl, co riskuje, kdyby se to zjistila Eva. Justine ale žije v Holandsku, takže byla jen minimální šance, že by se o jeho poblouznění dozvěděla Eva. Přesto k tomu došlo, protože Eva před pár dny náhodou objevila jeho milostný dopis určený právě Justine. Okamžitě byl oheň na střeše, Miloš má teď doma co žehlit. I tak si ale nemůže pomoct.

 

 

Miloš prostě nedokáže pustit Justine z hlavy. Žije v domnění, že jejich city jsou vzájemné, že i ona na něj myslí stejně jako on na ni. Jinak by mu přeci neposílala dárky a nepsala dopisy. Liškovi se nyní snaží otevřít Milošovi oči, aby z toho nakonec nebyla mezinárodní ostuda. Miloš si však vede svou. Dokonce udělá něco, co se mu už brzy vymstí, něco, co se hodně týká právě Justine. Něco, co by se Liškovým určitě nelíbilo a za co by s ním Eva bez pardonů vyrazila dveře. Co vyvede?

 

Miloš si začne zahrávat s ohněm už v pátek večer… V kom navíc získá spojence?

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova