Aktualizováno 17.12. 2017 18:16

PROZRAZENO: Drsná hádka, intriky i návrat bývalé lásky. Co se bude dít v Ulici začátkem ledna?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Na začátku ledna to v Ulici začne jiskřit i pořádně houstnout. Na radnici se rozjedou nečekané intriky, v Coolně se někdo hodně zapotí, mezi Gábinou a Alešem to poprvé pořádně bouchne a vrátí se jedna bývalá láska. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Aleš si začíná prosazovat svou
Sžívání se s novým partnerem je občas docela náročné, o tom ví své i Gábina Pumrová. Přestože všichni považují jejího přítele za naprosto ideálního chlapa, Gábina se už několikrát přesvědčila, že ani s ním to není procházka růžovou zahradou. Aleš má své představy o tom, jak vypadá vztah i jak funguje rodina a domácnost. Už brzy dá Gábině i Šímovi jasně najevo, že by se měli jeho zásadám podřídit, přestože jsou zvyklí na něco jiného. Jak na to Gábina a Šíma zareagují? A jak se to podepíše na vztahu Gábiny a Aleše?

 


Intriky na radnici
Robert si každým dnem upevňuje své postavení na radnici. Světlana i její pravá ruka Denisa předpokládají, že se na něj mohou ve všem spolehnout a že mu mohou důvěřovat, i když co se soukromí týče, Denisa zjistila, že Robert není žádný svatoušek. Už brzy si Robert rozehraje vlastní partii i na úřadu. Partii, od níž si začíná docela dost slibovat… Co Robert udělá? A jaké to bude mít následky?

 


Návrat bývalé lásky

Věrku překvapí svou neohlášenou návštěvou Michal Štrunc, její bývalá láska z mládí. V létě se po letech opět náhodou potkali, pak si už ze života nezmizeli, i když to tak v jednu chvíli vypadalo. Michal ležel hodně v žaludku Věrčině manželovi, který s ním dokonce i vyrazil dveře. Teď je Michal zpět a zdá se, že mu na Věrce záleží víc, než by její blízcí čekali. Kdo je spolu přistihne?

 


Zájem o učitelku Landovou

Učitelka Landová byla dlouho šedou myškou, za kterou by se žádný muž na ulici neohlédl. To se ale postupně mění. Landová se chce líbit, i když by to nikomu takhle otevřeně nepřiznala. Změnila účes, šatník doplnila o několik slušivých kousků, teď dojde dokonce i na líčení, které jí opravdu sekne. Odměna za tuto snahu na sebe nenechá dlouho čekat. Paní učitelka padne do oka někomu, u koho by to nikdo nepředpokládal… Kdo a jak projeví o učitelku Landovou zájem?

 


Průšvih v Coolně

Karlin brácha Bruno dostal šanci, kterou nemíní promarnit. Práce barmana v Coolně se mu líbí, má spoustu nápadů, jak přilákat nové hosty a zároveň se postarat o to, aby se ti stávající rádi vraceli. Přestože se hodně snaží, ani on neunikne školácké chybě všech začínajících barmanů, jež ho přijde hodně draho… V jakém maléru začne Bruno lítat? A jak se to pokusí vyřešit, aby se o ničem nedozvěděl ten, koho se to týká nejvíc – majitel podniku Tony Benda?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Na začátku ledna to v Ulici začne nejen jiskřit, ale i docela houstnout…

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

17.12. | 22:33 bajkerplatan
0
Náhlasit nevhodný komentář
Drtikol je herec asi jako já