Dusno v trojúhelníku: Co Bedřich a Anča neustojí?

Aktualizováno 14.11. 2017 12:43
Seriál Ulice: Mezi Ančou a Bedřichem opět přituhne
Zdroj: TV Nova

Bedřicha pohled na Anču a Evžena hodně ranil. Je si téměř jistý, že ti dva spolu něco mají, ale stoprocentně to neví. Už brzy ještě více přituhne, protože Bedřich se nečekaně znovu setká nejen s Evženem, ale i samotnou Ančou. Jak tahle shledání dopadnou? Proč Anče rupnou nervy?

Přehrát poslední díl

Bedřich se začíná užírat žárlivostí, i když s Ančou už spolu nežijí a každý z nich má svůj život. Jenže Bedřich Anču stále miluje, navíc je pořád jeho manželkou. Proto mu není jedno, že se kolem ní motá jiný chlap. Rád by věděl, jak to Anča s Evženem doopravdy má, jestli se s ním dala dohromady. Podle toho, co viděl, tomu vše nasvědčuje. Bedřich si začíná uvědomovat, že až teď Anču doopravdy ztrácí, protože přichází o to poslední, co ještě měl – o naději, že by se k němu přeci jen vrátila.

 

 

Už brzy ale v tomhle podivném trojúhelníku, jenž Anča za trojúhelník rozhodně nepovažuje, pořádně přituhne. Bedřich se totiž nečekaně setká se svým sokem. Oba dva dobře vědí, o koho se jedná, napětí by se dalo mezi nimi krájet, jen co si stanou tváří v tvář. Co všechno o sobě navzájem zjistí? A proč Anče o něco později povolí nervy, až se s Bedřichem sama setká? Pokud to mezi nimi bylo hodně napjaté už před tím, teď to bude ještě horší…


Jak to má Anča s Evženem? A co Anča a Bedřich neustojí? V úterý večer to u nich bude hodně emotivní…

 

 

 

 

TV Nova