Publikováno 17. 2. 2017

Epizoda 3191

Seriál Ulice: ep. 3191 - Květa nechtěně prozradí svou další tvář...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Dlouho a nervózně očekávaný den je konečně tu. Na radnici se dnes vyhlašují výsledky obálkové soutěže, takže se jednou pro vždy rozhodne, zda prostory, ve kterých je nyní kadeřnictví, získá Květa, nebo Simona. Při otevírání obálek by se dalo napětí krájet. Světlana i Radek Mastný mají v soutěži svého favorita…

Přehrát poslední díl

Komise včele s notářem nejprve otevře obálku Květy Vavruškové. Po přečtení sumy, kterou Květa nabízí, Radek Mastný v duchu uslyší vítězné fanfáry. Pak přijde na řadu Simonina nabídka. Právě Simoně jde nyní o vše. Podaří se jí Květu porazit? Jaké budou bezprostřední reakce Květy, Simony, Mastného a Rudolfa na vyhlášení vítěze soutěže? A čím hodně překvapí Květa?

 

Radka na koberečku

Martin je sice rád, že sehnal práci, ale dělat pod takovou šéfovou, jako je Radka, není žádný med. Martin očekává, že si ho Radka pozve na kobereček, jen co se uvidí. Jeho obavy ještě více vzrostou, když se doví, že si Radku k sobě zavolal ředitel. Každému je jasné, že to je kvůli nějakému průšvihu na oddělení a že s vrchní sestrou zase nebude k vydržení… Co se děje v nemocnici? Proč Radka seřve Martina? A má Filip důvod k žárlivosti?

 

Ota panikaří

Ota pořád nemůže uvěřit, co se mu teď děje. Vztah s Hedvikou chtěl zachránit, ovšem ne za takovou cenu. Však taky intenzivně přemýšlí, jak z žádosti o ruku elegantně vycouvat, aby se Hedvika znovu nenaštvala. Zatímco Ota propadá čím dál větší panice, Hedvika jen září štěstím. To se ale brzy změní… Co budou pro Otu neskutečná muka? Jak chce vycouvat z hrozící svatby? A proč bude u Terezy, Matěje a Davida zase jednou pořádné dusno kvůli Aleně?


 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.2. | 00:57 tydyyyt
30
pro manka42:mně se zase ta scénka se 135 korunami líbila.Viděla jsem v tom ...
20.2. | 11:26 antunes10
-16
Mishellinka je nejen tupá jak Homolkova žiletka,ale taky neskutečně ...
21.2. | 08:03 slastep
2
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi nemáte pravdu já pionýr ani svazák nebyl, byl jsem v první tříde skaut, pak ho zrušili a už jsem nikde nebyl. Na gympl jsem byl přijat díky tomu, že tenkrát byla dáno kolik mají vzít kluků a kolik děvčat ...no a tehdy se u nás moc kluků nehlásilo, takže počet kluků nedodrželi ..
20.2. | 17:45 petraaa2
13
Náhlasit nevhodný komentář
Bet-ko, já bych si vlašák dala, úplně jsem na něj dostala chuť :-)
20.2. | 17:04 antunes10
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Radka krade???Jak by mohhla...to bych si všiml....to je zas hláška týdne...kterej d.bil to píše???Ten nemá gympl...ani ten současnej......
20.2. | 16:50 antunes10
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Vlastně jednu křivdu bych našel...ohromná komunistka mi zakázala u ní maturovat z občanské nauky tak jsem dostal povolení a já byl rád za maturitu ze zeměpisu...pionýři a svazáci byli všichni ale ne všichni vzorní....
20.2. | 16:27 sedmikvitek1
9
Náhlasit nevhodný komentář
k seriálu nemám co podotknout, děj píšou lidi na úrovni myšlení dětí z MŠ a to si nejsem jistá, jestli jsem těm dětem neukřivdila!
20.2. | 16:25 sedmikvitek1
11
Náhlasit nevhodný komentář
samozřejmě za hlubokého socíku :-)
20.2. | 16:25 sedmikvitek1
10
Náhlasit nevhodný komentář
tak já se taky přidám - na našem gymplu bylo v naší privilegované třídě 37 dětí samých doktorů, profesorů apod. a 3 děti z dělnické nebo úřednické rodiny. Jinak to byla třída samých šprtů s vyznamenáním a samými jedničkami.
20.2. | 16:12 slastep
14
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi jako vzornému pionýru a svazákovi vám problémy nikdo nedělal, ale vězte že všude to nebylo stejné. S tím pokřikováním v hodině máte pravdu, to si nikdo nedovolil.
20.2. | 15:50 antunes10
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Za to co jsem napsal mi může dát mínus jenom naprostý h.vado...z NOVY....
20.2. | 15:40 antunes10
-9
Náhlasit nevhodný komentář
Mlask mlask...jdu mlaskat do kuchyně....
reklama