Publikováno 20. 4. 2017

Epizoda 3235

Seriál Ulice: ep. 3235 - Miki má pro Adrianu překvapivý návrh
Zdroj: TV Nova
Témata:

Miki má stále práce až nad hlavu, zato Adriana se doma docela nudí. Ráda by vyrazila s Mikim na skleničku, jenže ten na něco takového teď nemá ani pomyšlení. Slíbí jí ale, že si na ni udělá aspoň na chvíli čas…

Přehrát poslední díl

Adriana doufá, že s Mikim posedí v Coolně jako za starých časů, jenže ten ji rychle vyvede z omylu. Stihne si s ní dát leda tak jednu kávu, protože má ještě spoustu práce. Adrianě ale poradí něco, co by jí pomohlo vyřešit její momentální problém… Co Miki doporučí Adrianě? Jaká hosty Adriana ubytuje ve svém apartmánu tentokrát? A jak dopadne návštěva Marečkových u Peškových? Čím Luboš překvapí Amálii i Vlastimila?

 

 

Jirkova překvapení
Jirka se postará Digi o pořádné překvapení. Dopoledne jí zavolá, že odpoledne již bude v Praze a že by se s ní hned po návratu rád viděl. Digi už sice má své plány, ale kvůli Jirkovi okamžitě přeorganizuje den, aby s ním mohla strávit odpoledne a večer volno. Hodně jí pomůže Gábina, která jí spiklenecky navrhne, že vezme holky k sobě… Jaké další překvapení má Jirka pro Digi? Co kvůli ní udělá? A čím ho na oplátku překvapí Digi?

 


Anča se sype
Bedřich v poslední době pendluje čím dál častěji mezi Jindrou a Ančou. Anče však o tom, že se stýká s Jindrou, raději nic neříká, protože tuší, jakou bolest by jí to způsobilo. Naopak se snaží, aby se u nich doma vše vrátilo do starých kolejí a aby mu Anča odpustila. Proto je rád, že společně stráví odpoledne na zahrádce, byť není tak zapáleným zahrádkářem jako Anča. Jenže stačí málo, aby se vše opět hodně rychle zvrtlo… Proč se Anča sesype? Co přizná Veronice? A co ji dnes hodně raní?


 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.4. | 23:48 kfcpdk
36
Fakt si myslíte,a teď už to míním v jednotným čísle,že když zdánlivě změníte ...
21.4. | 21:29 antunes10
-14
"ustřelený" kecky...režisér...nemá prachy od Knažka....než ...
24.4. | 18:23 milada-16
-4
Náhlasit nevhodný komentář
antunesi:...já mám na mysli Vaši fenečku, jestli je Romča. :) ...Nebo mi už paměť neslouží a popletla jsem to?? :)
24.4. | 17:25 antunes10
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Miládko....Romca je kou......kus to je....Bedrich je hnusnej.....nikdy muto neodpustím.....
24.4. | 16:01 milada-16
-2
Náhlasit nevhodný komentář
antunesi:....víte, já furt trnu, jestli sem nepopletla tu Romču. ;))) ....Už sem se bála, že Vás zase odstřihli. ;)) ....Na Béďu mi nesahejte!!;...jo....a bylinkovej si dám ráda. ;))
24.4. | 15:41 antunes10
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Karolíno....mě napadá akorát Pan Tau...nebo já....
24.4. | 14:54 antunes10
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Děkuji paní Miladě16.....strašně Vás mám rád.....ani nevíte jakou jste mi udělala radost.......Pana Vladimíra na ně....na všechny.......děkuju moc.....víte paní Milado......Bedrich je hnusnej....nikdy mu to neodpustím......!!!
24.4. | 14:29 hedus162
3
Náhlasit nevhodný komentář
Situace na frontě se mění každým okamžikem. A se scénářem takovych seriálů jako je Ulice to bude určitě to samé. Musí se reagovat na to, že se herec rozhodne ukončit smlouvu, otěhotni si, zemře. Protože to je jediná smysluplna varianta, která mě napadá.
24.4. | 13:55 caroline115
10
Náhlasit nevhodný komentář
Hlídači Digi: Tony, Věrka, Gábina, Jirka, dříve Jitka, Jarda a asi pohřešovaná Lenka. Kdo bude další???
24.4. | 13:46 caroline115
11
Náhlasit nevhodný komentář
Carevna ani nedokáže vyjádřit, CO vlastně chce....kdyby řekla Jirkovi, že třeba chce prostě chlapa do života, bydlet s ním, jezdit s ním a rodinou na výlet, tak by na to zřejmě přistoupil. Ale chápu, takhle to bude zápletka na 150 dílů, protože lidi neumí komunikovat :-D To je jak Terííísek :-D
24.4. | 13:04 iva-777
9
Náhlasit nevhodný komentář
Sharko aspoň by nám ho mohli ukázat, už tam dlouho nebyl a podívání je na něho pěkné. Ale oni už se teď s těmi svátky neobtěžují, minulé pondělí bylo Rudolfa a u Hložánků žádná oslava.
24.4. | 12:29 sharka-68
6
Náhlasit nevhodný komentář
a jak oslaví svátek Jirka Hložánků?????
reklama