Publikováno 18. 5. 2017

Epizoda 3255

Seriál Ulice: ep. 3255 - Adriana se vyspí s Petrem
Zdroj: TV Nova
Témata:

Zamilovaná Adriana si dá opět záležet, aby jí to hodně slušelo. Chce udělat na Petra dojem a trochu si spravit reputaci, protože když se viděli poprvé, nebyl právě dvakrát ve formě. Petr může na Adrianě oči nechat, a není sám…

Přehrát poslední díl

Adriana zaujme i Roberta, který právě s Henrym domlouvá catering. Adriana si toho ale vůbec nevšimne, protože má oči jen pro Petra. Je jí s ním tak skvěle, že ho pozve k sobě na skleničku, aniž by tím myslela něco jiného. Jenže nakonec s ním skončí v posteli… Jak Adriana zareaguje na Petrovu šokující zprávu? Kdo to od ní schytá? A jak se na Amáliino pečování o Pavláta dívá Vlastimil Pešek? Co mu vadí?

 


Simonin kolaps
Jitku ráno překvapí zavřený salon a naštvaná zákaznice čekající před kadeřnictvím na Simonu, která měla být už dávno v práci. Jitka začne okamžitě řešit krizovou situaci. Záhy se ukáže, že je to mnohem horší, než by kdokoliv čekal. Vyčerpaná Simona totiž zkolabovala… Jak vážné to se Simonou je? Co se dozví od lékaře? A jak na to zareagují ostatní?

 

 

Lubošovy lži
Luboše dnes konečně pustí z nemocnice do domácího ošetřování. Domů to spolu s Márou vezmou přes Coolnu, kde Luboš znovu prosí Tonyho, aby nikomu neříkal, že ho přepadli taxikáři. Všem totiž stále tvrdí, že to byli chuligáni a že si nic nepamatuje… Co Márovi nabídne Karla? Jak na tom Luboš je? A jakou levou dělá na Karlu Bruno?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.5. | 10:31 hedus162
22
Já mám nápad. Nacpu se do nějaké diskuze, kde se lidé zabývají něčím, co mě ...
19.5. | 19:24 prettyzuzka
-13
No po týdnu zapnuto a zase mazec.Velryba se valí v posteli a nechce manžela a ...
22.5. | 17:03 kov-ina
-1
auvej 13.06-nechci herečku za nadváhu chválit, ale vzpomeňte si na H. Růžičkovou. A že ty kila navíc uměla nosit. S tím šíleným hýkáním máte pravdu. Rve to uši a je to hrozné.
22.5. | 13:47 bet-ka
-1
Tak není po chemošce, ale blbý vlasy měla odkaživa.
22.5. | 13:44 bet-ka
0
Jednosluníčko - Steinmaslová si údajně paruku vymínila a sama vybrala a Obermaierová... není po chemoterapii ?
22.5. | 13:32 rumanina
7
Podle mě mu vracel jednou 8 stovek a víc ani ťuk.
22.5. | 13:28 iva-777
3
Nevíte někdo, jestli už Mareček vrátil Oldovi ty vypůjčené peníze? Nějak se o tom přestalo mluvit a mělo to být do léta vyřízené.
22.5. | 13:27 jednoslunicko
4
Mám pocit, že Vilma a Věrka mají paruky. Hrozné paruky.
22.5. | 13:06 auvej
-5
Seriál-neseriál, taková chorobná obezita musí paní herečku omezovat především v normálním životě. To už není ani tak o estetickém vzhledu, jako o zdravotních komplikacích způsobených extrémní nadváhou. Nemožný účes a nevkusné hýkání jsou jenom doplněk navíc...
22.5. | 12:31 tifinar
3
nemají v ději vůbec žádný důvod. Tomu nerozumím.
22.5. | 12:31 tifinar
4
rumanina to je fakt. Občas mi jí bývá až líto, a divím se, že si taky nedupne s tím, že ví, že role je role, ale zas takovou tajtrlici ze sebe dělat nenechá. Ale vlastně, to není jen ona. Tam je většina ženských neupravená a vlasy mají, jakoby o ně vůbec nepečovaly. Přitom ani k jednomu
22.5. | 11:58 caroline115
11
Já spíš nechápu...to už jí teda netrápí konkurence? Zázračně se všechny zákaznice vrátily k Simoně?
reklama