Aktualizováno 19.6. 2017 11:32

Epizoda 3276

Seriál Ulice: ep. 3276 - Seržant se vytasí s překvapivou nabídkou...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Simona by byla ráda, kdyby se Rudolf konečně usmířil s Tondou, ale ten se k tomu po jejich páteční hádce stále nemá. Je přesvědčený, že ten, kdo by se měl omluvit a ozvat se jako první, je Tonda. Jenže toho to ani nenapadne…

Přehrát poslední díl

Náladu spraví Rudolfovi až Seržant, jenž mu přiveze domů jeho džíp. A nejen to. Okamžitě ocení, v jak perfektním stavu Rudolf svého veterána má. Pro Rudolfa to je chvála dvojnásobná, neboť ví, že seržant se opravdu vyzná. Ten mu navíc navrhne něco, co ho okamžitě nadchne… Jakou nabídku dostane Rudolf od Seržanta? Co Rudolfa přiměje, aby uznal, že se v Tondovi mýlil? Jak dopadne další pokus o usmíření?

 

Robert se vybarvuje
Adriana začíná mít cestovní horečku. Do odletu do Jihoafrické republiky, kde bude celé léto pomáhat Karlovi, jí už moc času nezbývá. Zato věcí, které musí ještě zajistit, je pořád více než dost. Robert, jako by to tušil, za ní přijde domů i s obědem, čímž u ní opět zaboduje. Kromě toho pro ni má ještě jedno malé překvapení – pozvánku na svou narozeninovou oslavu… Proč se Robert chytne s Evženem? Jak se k tomu postaví Adriana? A čeho se Evžen obává?

 

Jindra u Liškových
Ema ani Franta stále nemají tušení, že Anča od Bedřicha odešla. Emu proto hodně nepříjemně zaskočí těhotná Jindra, která bez předchozího ohlášení zajde za Bedřichem. Ten ale není doma, což Emě moc nepřidá. Jindru nakonec pozve dál, ale napětí by se dalo za chvíli krájet… Jak Jindra a Ema zvládnou nepříjemnou situaci? Jak Franta a Ema zareagují na novinku Liškových? A čím Franta zasáhne Anču?

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.6. | 12:14 iva-777
20
Opilý Martin je odporný, zlý, arogantní a nevím co ještě. Kdyby nebyli s ...
19.6. | 15:01 sezna44
-6
Co na tom Ledeckém proboha vidíte? Možná, když byl mladý, ale teď je to fakt ...
20.6. | 13:33 slastep
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo pokud dělá noční a občas víkend tak je určitě na nějaké třicítce.
20.6. | 13:33 slastep
2
Náhlasit nevhodný komentář
Bohunko mimochodem v a reklama s tím Trojanem je povedená :-)
20.6. | 12:48 bohuna52
13
Náhlasit nevhodný komentář
Ten oběd u Pešků byla tragédie. Slizák využil veškeré možnosti oblbování. Adri mi o vás vyprávěla (asi v pelechu), že jezdil někdy na ryby to mu nevěřím ani slovo (ale ví, že Pešek ano). Manipulátor dobrý. Snad aspoň Evžen zachová zdravý rozum.
20.6. | 12:47 antunes10
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Otevřu dveře od hajzlu...a všude teriiiiiisek...!!!
20.6. | 12:46 bohuna52
7
Náhlasit nevhodný komentář
Slizovo mávání za taxíkem mi připomnělo reklamu na jakýsi mobil - tak pa, papapa, Pavlínko. Jedné mává při odchodu a druhou vzápětí vítá.
20.6. | 12:14 iva-777
20
Náhlasit nevhodný komentář
Opilý Martin je odporný, zlý, arogantní a nevím co ještě. Kdyby nebyli s Veronikou taková tupci, mohl dostávat odškodné od Jáchyma. Mimochodem ve zdravotnictví se neustále přidává a když se zohlední jeho noční služby tak to snad taková mizerie není, ne?
20.6. | 12:13 lenoczka
6
Náhlasit nevhodný komentář
Kaca-01 10:59 - zhnusený pohled? já mám zase zpozdění, viděla jsem naposledy středu, ale měla jsem za to, že se slizounovi Adriana doopravdy líbí.. ale jak vyjel po Světlaně - není on nakonec nějakej ten érotoman?
20.6. | 12:03 nepot
9
Náhlasit nevhodný komentář
Tak Robert se při té rodinné sešlosti vyjímal jak funebrák nejen vzhledem, ale i úlisností. Ta z něj přímo kapala. A proč vlastně Maléř chlastá - že ho nevzali jako kurýra, anebo už sešlo i z té nové prima nabídky? Jestli ještě ne, tak k tomu jeho přičiněním stejně dojde a to bude jeho konec
20.6. | 11:46 kaca-01
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Svodka nic?
20.6. | 11:25 kaca-01
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo - nemusí, záleží na úhlu pohledu. V podstatě se nic nestane, u nahlášeného příspěvku se taky objeví znaménko, obsah příspěvku zmizí, ale po kliknutí na znaménko se zas objeví. -- Osobně mi smysl tohohle opatření zcela uniká. A už vůbec nechápu migraci právě kvůli němu.
reklama