Publikováno 12. 9. 2017

Epizoda 3298

Seriál Ulice: ep. 3298 - Bedřich má pro Anču zraňující novinku
Zdroj: TV Nova
Témata:

Zapíjení narození Bedřichovy dcery se protáhne do pozdních nočních hodin. Pánové by možná pokračovali až do rána, kdyby najednou nezůstali na suchu. Díky tomu si Lumír uvědomí, že je nejvyšší čas sešlost v pekařství rozpustit, aby na ně nenarazila ranní směna…

Přehrát poslední díl

Jakmile Bedřich zjistí, že by je při slavení mohla přistihnout Anča, okamžitě vystřízliví a začne všechny pakovat ven. Ani v nejmenším totiž nestojí o to, aby se Anča o narození jeho dcery dozvěděla právě takovým způsobem. Na druhou stranu mu je jasné, že odkládat to nemá smysl, jinak hrozí, že to Anče prozradí někdo jiný, navíc způsobem, který by ji mohl ranit ještě víc. Bedřich jí proto zajde oznámit šťastnou novinku ještě dnes… Jak Anča zareaguje? Co je pro ni nejtěžší? A jak zprávu o narození Bedřichovy dcery přijme Ema?

 

Rudolf zachraňuje Pepana
Pepan hned po ránu pořádně vyděsí a vzápětí i namíchne Rudolfa. Nenapadne ho totiž nic jiného než si sáhnout na život a tím vyřešit pro něj beznadějnou situaci. Už takhle horko těžko zvládal uživit rodinu, jež se mu rozrostla o dalšího člena. Teď má navíc na krku opravu nabouraného veterána, kterou odhaduje tak na sto tisíc. Pro Pepana je tohle konečná, ale Rudolf najde řešení i z této na první pohled bezvýchodné situace. Jen Simoně začne být divné, že se Rudolf najednou tak stará… Jak na tom Pepan je? Co Rudolf vymyslí? A jak to bude dál se salonem? K čemu nakonec dospěje Simona?


Denisino odhalení
Robert už několikrát předvedl, jak zdatně umí žonglovat s fakty a přesvědčit druhého o své pravdě. Na Denisu je ale i on krátký. Denisa ho má prostě přečteného. Ví, jak Robert reaguje v krizových situacích a jak zdatným manipulátorem občas dokáže být. Proto mu nedá ani šanci, aby na ni cokoliv zkusil. Bohatě jí stačí informace, kterou se dozvěděla od spolehlivého zdroje. Okamžitě jí dojde, co má Robert za lubem, a pořádně ji to namíchne… Co Denisa odhalí? Co jí k tomu řekne Robert? Jak z toho vytěží Adriana? A k čemu se rozhodne Amálie?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.9. | 06:47 sharka-68
40
tak mv tomhle u mne Denisa Mastná stoupla, přece jen je v práci profík a ani ...
14.9. | 12:04 auvej
-3
nechápu.
14.9. | 13:11 caroline115
24
Náhlasit nevhodný komentář
Ta Adri je teď fakt nechutná...vážně, radši bych se desetkrát radši dívala na to, jak fetuje než na to, jak furt fňuká "Ty tady nezůstaneš?" "Máš toho tolik..." No prostě těžko se mi věří, že je Adri taková naivka
14.9. | 12:04 auvej
-3
Náhlasit nevhodný komentář
nechápu.
14.9. | 10:45 auvej
13
Náhlasit nevhodný komentář
Protože truhlík místo aby řekl "Já o ničem nevím, byl jsem mimo, to jenom Jindra mi tvrdí, že jsme údajně spolu něco měli", tak se nesmyslně přiznával celé rodině a tvářil se provinile, jako by s Jindrou měl půl roku poměr. Proč je Anče líto, že to takového truhlíka přišla, to opravdu ...
14.9. | 10:03 sharka-68
8
Náhlasit nevhodný komentář
auvej, vždyť píšu,že to měla bejt Andulina podmínka, aby si Béda nechal ověřit otcovství..protože ten truhlik by to sám od sebe neudělal...taky se mi nelíbí,jak z JÁ SAMA,VŠECHNO SAMA...je najednou skoro nesvéprávná osoba, co si pomalu nezvládne ani nakoupit!
14.9. | 07:29 auvej
11
Náhlasit nevhodný komentář
Ne Anča, v první řadě Béda měl po manažérce žádat potvrzení otcovství, když o ničem nevěděl. Jindra pořád mlela, jak se stará sama o sebe, to jí měl připomenout a nazdar. A ne byt, nábyteček, oblečeníčko, nákupy, teď ji poveze z porodnice, snad i kojit začne.
14.9. | 07:23 auvej
9
Náhlasit nevhodný komentář
Sharko, to už tak je, Ulici se skoro nikdo nechová jako normální člověk. Mozek se na myšlení prostě nepoužívá. Nevím, zda to píšou dvacetiletí kreativci bez jediné životní skušenosti. Snad jediná Nyklová je normální :-) Anča asi trpí ráda a užívá si to, jinak to vysvětlit nejde.
14.9. | 06:54 sharka-68
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud by to Béda byl ochoten dodržovat, byl by klid, pokud ne, měl aodejít,rozvést se a ne se teď hroutit...
14.9. | 06:53 sharka-68
0
Náhlasit nevhodný komentář
proč se Andula sype z toho,že se narodila Marjánka Karbanátková? Měla dát Bédovi jasný podmínky - zjistit úředně otcovství,platit aliky pokud se potvrdí a s tou pivní Grácií se nestýkat a ani s dítětem.Odstěhovat se z Prahy!
14.9. | 06:48 sharka-68
33
Náhlasit nevhodný komentář
to poblbaná Adri by mu přepsala půl baráku, jen kdyby si ji vzal...
14.9. | 06:47 sharka-68
40
Náhlasit nevhodný komentář
tak mv tomhle u mne Denisa Mastná stoupla, přece jen je v práci profík a ani sexování s tiskovým mluvčím jí neleze na mozek!!!!
reklama