Publikováno 13. 11. 2017

Epizoda 3342

Seriál Ulice: Bedřicha zasáhne setkámí s Ančou
Zdroj: TV Nova
Témata:

Bedřicha by hodně zajímalo, jak to má Anča s Evženem, jestli s ním chodí. Tohle by rád věděl i Franta, který se chystá, že se na to Anči zeptá. Bedřichovi slíbí, že to udělá hodně nenápadně, aby Anča neměla nejmenší podezření, odkud vítr vane…

Přehrát poslední díl

Ještě před Frantou se začne Anči nečekaně vyptávat na Evžena Zuzana, kterou zaujme množné číslo v Ančině vyprávění o zahrádce. Anča Zuzaně přizná, že jí včera Evžen pomohl se zasazením třešně. Zároveň Zuzanu ujistí, že s ním ale nic nemá. Jenže Zuzana si při pohledu na ni stejně pomyslí své. Bedřicha později rozhodí nečekané setkání s Evženem, ke kterému dojde díky Vlastimilu Peškovi… Jak to oba dva ustojí? Proč Anče povolí nervy? A jak dopadne její neplánované setkání s Bedřichem?

 


Hynkův boj
Gábina docela namíchne tátu, když mu oznámí, že dnes a o víkendu bude mít Šímu Hynek. Mastný si to vezme hned osobně a bude za tím vidět Gábininu pomstu za Květin podraz. Gábina ho ubezpečí, že takhle to doopravdy není, avšak Mastný si to nenechá vymluvit. Argument, že Hynek má přednost, protože je Šímův táta, Mastný nevezme. Navíc se postará o to, aby se Gábině vše vrátilo jako bumerang… Co Mastný udělá? Jak chce Gábinu podrazit Květa? A čím Gábinu překvapí Hynek a Aleš?

 

 

Chosé na výzvědách
Vynervovanému Lubošovi je čím dál hůř. K Amálii si zajde pro slíbený sirup na vředy, pak se chtě nechtě vypraví na schůzku s Chosém. Ten ho ani trochu nešetří. Aby z Luboše dostal všechny informace, které potřebuje, utvrdí ho v tom, že Věrčina nehoda nebyla náhoda a že příště by to mohlo dopadnout mnohem hůř… Co všechno se Chosé dozví? A co mu prozradí Věrka?
 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.11. | 15:05 auvej
9
Možná, že nakonec holky budou ´tajně´ šít oblečky, aby bylo na splátky. O ...
15.11. | 13:13 sharka-68
4
a k tomu zeptání se Květy: no,asi j ezvyklá,že v obchodní činnosti s ejde přes ...
15.11. | 15:05 auvej
9
Náhlasit nevhodný komentář
Možná, že nakonec holky budou ´tajně´ šít oblečky, aby bylo na splátky. O Šáfkovi jsem to taky četla, že má odejít. Je pravda, že ti noví pánové jsou na zabití (starý Mára, Robert, Mário - jeden horší než druhý). Roberta bych vypustila okamžitě, jeho linka je k nedívání a z Adri dělají úplnou blbku.
15.11. | 14:55 luposlav
7
Náhlasit nevhodný komentář
Veronika se prostě nechce snížit na úroveň baby Květy.
15.11. | 13:16 sharka-68
6
Náhlasit nevhodný komentář
a prej se zvažuje odchod Matěje Jordána - kvůli vytíženosti v jiných projektech...ten by mi svým způsobem chyběl...to Vojtíííí a Brežněv, ti mi nechybí vůbec..a Edie, taky škoda...zato ten votlemenej Mario,by se už objevovat nemusel...leda by se spolčil s Klingonem, blbej je na to dost!
15.11. | 13:13 sharka-68
4
Náhlasit nevhodný komentář
a k tomu zeptání se Květy: no,asi j ezvyklá,že v obchodní činnosti s ejde přes mrtvoly a nic jí není cizí,ono sehnat precizní švadlenu,jako je Veronika, to je umění..šít to může doma kde kdo,ale nebude to ta kvalita....
15.11. | 13:12 sharka-68
5
Náhlasit nevhodný komentář
auvej:já to myslela tak,že se domluví Veronika s Gábinou , že bude teda ty oblečky pro Květu šít, aby si Květa myslela, že to Gábina neví a budou tak mít na ty splátky půjčky.....
15.11. | 13:09 lenka-2209
6
Náhlasit nevhodný komentář
Přesně tak.Zápletka je vymyšlena blbě. Verča jí na to mohla klidně kývnout, s Gábinou by se domluvila,a rozdíl mezi tehdy a teď byl jen ten .že by s Květou jednala Verča...Bylo by na splátky a ještě by si baba děčínská myslela, jak se pomstila .
15.11. | 08:37 auvej
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jenže Gábi při podpisu smlouvy o půjčce Květě řekla, že z těch oblečků bude mít na splátky. Já jsem čekala, že Květa bude chtít okopírovat střihy psích oblečků a šít je jinde, ale nabízet to Veronice? To si fakt myslela, že to Věrča Gábině neřekne?
15.11. | 08:19 sharka-68
7
Náhlasit nevhodný komentář
no, ať holky šijou psí oblečky..ale Květa nemusí vědět,že tím platěj půjčku......