Aktualizováno 22.12. 2017 19:25

Epizoda 3370

Seriál Ulice: ep. 3370 - Aleš připraví pro Šímu velké vánoční překvapení...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Aleš sice o Vánocích slouží, o Štědrý večer se Šímou a Gábinou ale nepřijde. Gábinu totiž přesvědčí, aby k nim Ježíšek přišel už dnes. Zároveň ji ujistí, že všechno zařídí a připraví, takže ona může být v práci, jak si naplánovala…

Přehrát poslední díl

Aleš chystá pro Gábinu a Šímu hned několik překvapení. Aby vše klaplo, jak má, požádá o pomoc Radka Mastného, kterého jeho plány nadchnou. Gábinin táta ale není jediný spiklenec, jenž se bude na kouzlu Vánoc s Alešem podílet. Do akce se zapojí také Denisa Mastná, Růža či Luboš Mareček… Jak si Gábina, Aleš a Šíma užijí předčasnou nadílku? A čím Aleš opět zaboduje?

 

Lubošovo radikální rozhodnutí
Luboš do poslední chvíle doufal, že se mezi ním a Věrkou přeci jen pohnou ledy a že mu Věrka odpustí. Velké naděje vkládal do svého dopisu, jímž se pokusil Věrku obměkčit. Ani tohle ale nevyšlo. Luboš se proto rozhodne k radikálnímu kroku. Požádá Máru, aby s ním zajel k mámě pro věci. To je ale jen začátek… Jak to bude mezi Lubošem a Věrkou dál? Usmíří se nakonec těsně před svátky? A čím všechny překvapí Bruno?

 

Kouzlo Vánoc pro Vendulu
Vendula si původně naplánovala, že na začátku týdne odjede do Sokolova. Nakonec ale zůstala v Praze a je v práci i dnes. Zaskakuje za babičku, která vyrazila s Lumírem, Světlanou a malým Lexíkem na hory. Díky tomu Vendula zažije hned několik velkých překvapení. I ji zasáhne kouzlo Vánoc a navíc zažije něco, co ani v nejmenším nečeká… Co Vendulu dojme jen pár dní před vánočními svátky?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.12. | 09:25 caroline115
39
Jinak všem přeju krásné svátky :-)
23.12. | 02:19 jansuk
-11
Tahle ředitelka dělá jeden pedagogický kotrmelec za druhým. Svěřit funkci ...
23.12. | 19:49 jansuk
30
Náhlasit nevhodný komentář
Příjemné prožití vánočních svátků všem věcným diskutérům z ulice
23.12. | 09:25 caroline115
39
Náhlasit nevhodný komentář
Jinak všem přeju krásné svátky :-)
23.12. | 09:16 caroline115
4
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to je jasný, ale jak tohle odůvodněj v seriálu....tohle asi jako důvod neřeknou, že jo....
23.12. | 07:46 luposlav
19
Náhlasit nevhodný komentář
Proč Davidovi?Asi pro další pokračování děje mezi ním a Terkou..Na co by tam asi tak byl Mojmír.Vždyť je to tak jasný David bude mít víc práce a míň času na vztah...
23.12. | 02:19 jansuk
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Tahle ředitelka dělá jeden pedagogický kotrmelec za druhým. Svěřit funkci výchovné poradkyně žábě, která ještě tehdy neměla ani státnici. To už bych to spíše svěřil Věrce Marečkové
22.12. | 23:57 caroline115
-10
Náhlasit nevhodný komentář
A proč zrovna David? Jemu bych fakt nesvěřila nic, natož školu...ale je fakt, že u takový ředitelky můžem bejt rádi, že to nedala na starost Klingonovi. A nebyl by lepší Mojmír nebo starší a zkušenější učitelé??? Nebo on je zástupce ředitelky?
22.12. | 19:00 ulicnik30
-3
Náhlasit nevhodný komentář
No potěš pánbůh! Hned po novém roce si Puklice zahraje na Kláru a vedení školy padne do rukou hňupovi Davííímu, čímž se na jejím chodu o to více bude podílet i "týjo" Terííísek. Už teď předem vím, že veškeré scény z tohoto ústavu choromyslných hrající si na gymnázium budu přeskakovat.