Publikováno 31. 12. 2017

Epizoda 3371

Seriál Ulice: ep. 3371 - Adriana se tajně provdala za Roberta...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Adriana se přiřítí k dědovi s jednou velkou novinkou – už čtyři dny se jmenuje Bláhová. Zatímco Adriana jen září štěstím, její děda a Amálie mají co dělat, aby tuhle zprávu ustáli. Vzhledem k tomu, o všechno se odehrálo před Vánoci, je to hodně překvapí…

Přehrát poslední díl

Pro Vlastimila Peška a Amálii je Adrianin tajný sňatek pořádný šok. Jednak si o ni dělají starost, protože by byli neradi, kdyby se znovu spálila. A taky je mrzí, že na její svatbě nebyli. Hlavně Adrianina dědu to hodně zasáhne… Jak společně svatbu oslaví? A co Adriana plánuje dál?

 

S Máriem je zle
Nyklovi si to na horách tentokrát moc neužili. Malý Lexík dostal neštovice, takže celý pobyt na horách prostonal, což bylo pro všechny dost náročné. Vilmě Nyklové navíc chybělo i její království, ve kterém ji hned po jejím návratu přivítá Růža. A jak jinak začít nový rok než novoroční kávičkou a probráním všeho, co se událo? Velkou novinu má hlavně Vendula, která tátovi oznámí, že se už před Vánoci rozešla s Máriem. Jenže ten se jí znovu vrátí do života… Co je s Máriem? Proč ho Vendula s Pavlem odvezou na pohotovost? Jak zlé to s ním je?

 

Terezin Nový rok
Tereza a David dnes přijedou z hor nabití energií. Týden ve dvou jim prospěl, zároveň jsou ale rádi, že jsou zase doma. Také Matěj s Luckou si to spolu mezi svátky náramně užili. A nestěžuje si ani Ota, který byl nakonec na Silvestra s nimi… Co je nového u Matěje? A proč Lucka zalže rodičům?

 

 

 

TV Nova

Diskuze

2.1. | 10:58 vendulinka83
21
Náhlasit nevhodný komentář
Přeji všem hezký Nový rok :) No,myslím,že jí to bude trvat dlouho.Robert je opravdu "mistr" v tom,co dělá,v manipulaci.Bohužel vím, o čem mluvím, prošla jsem si tím. Naštěstí to až ke svatbě nedošlo, ale i tak. Člověk nevidí, neslyší. Může to trvat i roky. Jak říkám, Robert je v tom dobrý
2.1. | 08:58 navia
16
Náhlasit nevhodný komentář
Adriana je slípka největší. Jak dlouho bude trvat než z nebeských výšin sletí na hubu?