Publikováno 3. 1. 2018

Epizoda 3374

Seriál Ulice: ep. 3374 - Marcela má z předváděček obrovskou trému...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Marcela je od rána nervózní kvůli předváděčkám, které ji dnes čekají. Prášek na spaní od Radky moc nezabral, navíc má trémou tak stažený žaludek, že ráno ani nic nepozře. Potěší ji až zpráva, že máma se na ni nakonec přeci jen přijede podívat…

Přehrát poslední díl

Marcelina máma dorazí do Prahy již dopoledne, a tak na vlastní oči uvidí, jak mizerně na tom Marcela před zkouškami je. Ta se začne sypat, dokonce se jí udělá i zle od žaludku. Mámu i Veroniku tím docela vyleká, protože takhle ji ještě nezažily… Jak Marcele dopadnou její zkoušky? Čím ji nechtěně raní máma? Jak její školu vnímá?


Robertovo nečekané spojenectví
Zklamaná Adriana zajde hned ráno za dědou a Amálií. Amálii se svěří, jak neslavně včera dopadla u táty. Mrzí ji to o to víc, že se s tátou chtěla usmířit a omluvit se mu za to, co mu během jejich poslední hádky vmetla do obličeje. Amálie se pokusí Adrianu povzbudit, ale tentokrát se jí to moc nepodaří. Náladu Adrianě zvedne až debata s dědou o jejím a Robertově novém bytě, který si už Adriana maluje v růžových barvách. Zato pana Peška její plány moc nepotěší...

 

Bedřichovy překvapivé plány
Jarda si plánoval, jak s rodinkou vypadne na týden na dovolenou. Kvůli Mirinčině nemoci to ale musí na poslední chvíli zrušit. Nabídne proto Bedřichovi, jestli by nechtěl využít zarezervovaného pobytu on, popř. Franta nebo Jindra. Bedřicha ten nápad docela nadchne. Hned zajede na obhlídku a s majitelem se domluví, že by místo Hejlových dorazil on s rodinou. Ta se nečekaně rozroste i o Miloše, jehož představa téměř pánské jízdy, byť s dětmi, velmi potěší… Jak na Bedřichovy plány zareaguje Anča? Čeho se obává Franta? A čím překvapí Miloš?

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.1. | 16:32 ulicnik30
10
Já taky netvrdím, že bych uvítal, kdyby to měla být Květa, koneckonců je už tam ...
4.1. | 17:28 luposlav
-10
Zemře Jindra bude mít zhoubnou nemoc a určitě to nebude hned.Takže čekat ...
4.1. | 18:38 ulicnik30
3
Náhlasit nevhodný komentář
blazena012: už jste někdy četla, že by se k nějaké postavě vyjadřovali jako k neoblíbené? Tyhle přívlastky a superlativy vztahující se k postavám je potřeba ignorovat, akorát to lidi zbytečně mate. Koneckonců, kdo chce mít v seriálu i nějakého záporáka, pro toho je Květa jistě oblíbená.
4.1. | 17:28 luposlav
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Zemře Jindra bude mít zhoubnou nemoc a určitě to nebude hned.Takže čekat sherloci.
4.1. | 17:13 blazena012
3
Náhlasit nevhodný komentář
Psali, že to bude oblíbená postava, nevím, jestli Květa je oblíbená. Vlastně ani Věrka není asi moc oblíbená.
4.1. | 17:08 auvej
3
Náhlasit nevhodný komentář
Někde jsem viděla, že prý Bruno bude mít úraz (máte naprostou pravdu, že kreativci se opakují, Bruno v nemocnici už tu jednou byl). Že by dalšího mladého kluka nechali vstoupit do děje a po pár epizodách ho zlikvidovali? To už je jak Hra o trůny! :-)
4.1. | 16:32 ulicnik30
10
Náhlasit nevhodný komentář
Já taky netvrdím, že bych uvítal, kdyby to měla být Květa, koneckonců je už tam jedinou zápornou postavou, když nepočítám slizouna. Jen že mě to napadlo, že by všechny ty souvislosti do sebe zapadaly. Pochopitelně bych ani nechtěl, aby to byla Vilma, bez ní by Ulice byla o ničem.
4.1. | 16:21 auvej
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ale Květa by se mohla stáhnout do Děčína, není třeba ji usmrtit :-) Logicky se nabízí Vilma, paní Obermaierová má časté zdravotní potíže, ale to snad ne, mě by velmi chyběla. Tedy upřímně, volit mezi Květou a Věrkou, to je hotový Paridův soud :-)
4.1. | 16:03 ulicnik30
3
Náhlasit nevhodný komentář
Navíc jak se zdá, pojistný podvod Květy se nijak neřeší ani nevyšetřuje, tudíž kreativci u ní s nějakou další rozvíjející se linkou nepočítají a tím spíš by to nahrávalo mé domněnce o jejím náhlém úmrtí. Co si o tom myslíte?
4.1. | 16:02 ulicnik30
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jak známe kreativce Ulice, těžko je napadne něco originálního a rádi se opakují. Úmrtí Květy by taky vyřešilo finanční problémy Gábiny, už by nemusela nikomu splácet za salon. Hospodu by převzal pivovarník a vedl ji spolu s Věrkou. Všechno by to do sebe zapadalo.
4.1. | 16:00 ulicnik30
3
Náhlasit nevhodný komentář
V souvislosti s tím jarním úmrtím mě napadlo, jestli třeba nenechají zemřít Květu. Smysl by to celkem dávalo, píše se, že Květa bude pokukovat po pivovarníkovi Marečkové, čímž by se opakoval obdobný scénář jako v případě Kláry, ta sváděla trenéra v saku a brzo nato slítla ze schodů.