Publikováno 4. 1. 2018

Epizoda 3375

Seriál Ulice: ep. 3375 - Miloš si doma pořádně zavařil...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Bedřich, Franta a Jindra dorazí i s dětmi na chatu hned ráno. Majiteli za chvíli půjde hlava kolem z jejich spletitých rodinných vztahů, ale ti tři to vezmou s nadsázkou a humorem. Přestože vše vypadá zpočátku idylicky, už záhy je zradí velká kamna, v nichž se Bedřichovi nepodaří zatopit. To je ale jen začátek trablů, jež jim den přinese…

Přehrát poslední díl

Nedlouho po Bedřichovi, Jindře a Frantovi dorazí na chalupu také Miloš. Oproti původním plánům ale přijede sám, což všechny docela překvapí. Miloš to svede na Miloškovu rýmu, ovšem pravda je tentokrát někde jinde. Miloš má doma pořádný průšvih kvůli dopisu určenému Justine, který náhodou padl do rukou jeho ženě Evě… Co všechno je v dopise? Co štve Evu nejvíc? A z čeho má hodně nahnáno samotný Miloš?

 

Marcelin vzdor
Veronika se vrátí ze salonu až pozdě v noci, protože s Gábinou honily termín odevzdání psích oblečků. Martin jí prozradil, že se po zkouškách Hanka chytla s Marcelou, ale důvod jejich hádky neví. Veronika se ho nechtěně dozví hned ráno, kdy se Hanka s Marcelou opět nepohodnou kvůli škole i otci Marcely. Vzhledem ke zkušenostem s Rozinou se Veronika později pokusí Hance promluvit do duše… Co podle ní Hanka riskuje, když bude na Marcelu příliš tlačit? Jak Marcele dopadly předváděčky? A na čem se Marcela domluví s Lindou?

 

Michalova návštěva
Michal setkání s Věrkou moc dlouho neodkládá. Zastaví se za ní při první příležitosti, která se mu naskytne. Přestože se domluví docela narychlo, Věrka si dá záležet na své vizáži i na pohoštění. Michala hned zarazí jedna věc – v bytě to vypadá, jako by Věrka bydlela sama. Ta mu to i odsouhlasí, ovšem víc to s ním nechce rozebírat. Shodou okolností právě dnes začne řešit bydlení Luboš, jenž už nechce obtěžovat Máru… Co si Luboš našel? Jak dopadne setkání Věrky a Michala? A čím Máru moc nepotěší Karla?

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.1. | 11:43 oli4
48
Mně maminka Marcely přišla jako normální, starostlivá matka, která nejen že má ...
5.1. | 20:26 ebbynk
-28
A ještě: Marcelinu mámu bych s chuti nakopla.
11.1. | 02:12 kleito
0
Náhlasit nevhodný komentář
oli4: věřte mi, ani já bych nechtěla být vaše dcera (ani by to jaksi nešlo - jsem již v důchodu). Ale dost mě to pobavilo ... Pokud máte pocit, že se vyjadřuji jako puberťák, tak je to neklamná známka toho, že jsem duševně stále mladá - takže díky
8.1. | 14:58 ironeddie
2
Náhlasit nevhodný komentář
sedmikvitek1, zdravím tiež v Novom roku !:-) Veru presne tak !
8.1. | 14:24 luposlav
12
Náhlasit nevhodný komentář
sharko asi jste zapomněla, jak vypadala Veronika ve svém zimníčku a s vlnitými vlasy v culíčku. A proč trvalá, třeba má vlasy vlnité od přírody.
8.1. | 14:15 sharka-68
-11
Náhlasit nevhodný komentář
senza44: macíkovo matka na sebe příliš nedbá a ani nedbala i když neměli Boříka,protože s alkoholikem to jinak ani nešlo,nezbejvaly peníze.Trvalá už se nenosí ani na vesnici a jestli jí Veronika ušije plesovky,tak doufám, že ne na usedlou vesnickou matronu,ale něco šik,aby nebyla jak stará-mladá.
8.1. | 14:12 sharka-68
-7
Náhlasit nevhodný komentář
auvej: přesně jste to s těma rodičema trefila..taky si to pamatuju..prosadila jsem si svoje a nelituju...
8.1. | 14:10 sharka-68
-6
Náhlasit nevhodný komentář
senza 44: A ten rozdíl byl takovej i když Maléřovi bydleli v Loučce...
8.1. | 14:10 sharka-68
-11
Náhlasit nevhodný komentář
senza44: asi Vás zklamu, nejsem potetovaná,zmalovaná nechodím.. pokud jsou marcelina matka a Veronika Maléřová sestřenice, bud ejim tak přibližně stejně let, dcery mají +- o 2-3 roky od sebe, takže když se kouknete na Veroniku a na Mořkovskou zasloužilou matku, je tam rozdíl několika tříd.
8.1. | 12:34 sedmikvitek1
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ahoj Peťo, zdravím tě v novém roce. Máš smůlu, diskuze už není, co bývala a z bývalých diskutujících už sem skoro nikdo nechodí.
8.1. | 10:10 luposlav
20
Náhlasit nevhodný komentář
Právě hodnocení vzhledu vede k poruchám příjmu potravy.
8.1. | 10:03 sezna44
28
Náhlasit nevhodný komentář
sharko, dodej prosím tvoje foto, ať vidíme jaká jsi "krasavice". Marcely matka není žádná ošklivka, pouze není vychrtlá a nosí brýle. Ty jsi možná zmalovaná anorektička, někde nějaké tetování, aby jsi byla trendy, ale jinak jsi děsná.