Aktualizováno 8.1. 2018 17:05

Epizoda 3376

Seriál Ulice: ep. 3376 - Evě dojde trpělivost s Milošem...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Jindra v noci nechtěně probudí Bedřicha, když si zajde pro něco malého k jídlu. Malá Lada se hned začne dožadovat její péče a pozornosti, ale Bedřich v tom Jindru nenechá. Sám se pokusí Ladu uklidnit a uspat, aby se Jindra mohla v klidu najíst…

Přehrát poslední díl

Bedřich při uspávání Lady sám vytuhne v Jindřině posteli. Jindra to vezme naprosto v pohodě. Nechá ho spát a lehne si vedle něj, takže nakonec spolu takhle stráví zbytek noci. Probuzení do nového dne o nich i jejich vztahu leccos prozradí. Frantu však Bedřich ujistí, že noc byla ve vší počestnosti. Miloš se po pátku trochu oklepe, takže začne žehlit u Evy svůj průšvih… Jak dopadne usmiřování Evy a Miloše? Co všechno na sebe Miloš přizná? Proč se Eva nakonec sesype?

 

Věrka mezi Lubošem a Michalem
U Luboše se začíná blýskat na lepší časy. Přestože je už v důchodovém věku, čeká ho pohovor do nového zaměstnání, dokonce na plný úvazek. Ke všemu by dělal práci, která ho baví a kterou dělal celý život. Na lepší časy se zableskne také u Věrky. U Květy si vymíní dřívější odchod z práce, aby se mohla opět vidět s Michalem. To Bruno je na tom podstatně hůř… V jakém maléru lítá Bruno? Co mu doporučí Mára? A jak Věrka ustojí moment, kdy se ocitne mezi Lubošem a Michalem?

 

Alešovy plány
Aleš by rád představil Gábinu a Šímu svým blízkým. Rozhodne se za nimi zajet hned zítra, kdy má v práci volno. Okamžitě vše naplánuje, ale má to jeden háček. Na Gábinu je to moc narychlo, zvláště když chce Aleš odjet hned poté, co Šímovi skončí škola. Na rozdíl od něj má totiž Gábina normální pracovní den a salon by měl být otevřený až do večera… Ustoupí Gábina Alešovi? Z čeho má docela obavy? A co má v plánu Mastný?

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.1. | 07:13 auvej
17
Miloš je všech buranů král. Ta včerejší otázka ´Kadila´s?ˇ byla tak senzační, ...
8.1. | 21:07 ulicnik30
-2
Mastný jede po úče. Další důvod věřit, že ta co zemře bude Květa. Už tam ani ...
9.1. | 13:58 sharka-68
9
Náhlasit nevhodný komentář
uličniku: není dořešen ten její pojišťovací podvod, když jí vykradli penzion...nevěřím, že nechají padnout Květu, spíš ji napadne, že mít minipivovar,je dobrá investice.....
9.1. | 10:52 auvej
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jinak by mne zajímalo, proč dědeček Pešků vlastně měnil ten zámek na vstupních dveřích, když se do baráku stejně dostane každý, kdo chce. Kdyby si Anča taky na nic nehrála, tak Miloše nepustí do baráku.
9.1. | 10:45 auvej
6
Náhlasit nevhodný komentář
Že si Miloš na nic nehraje neznamená, že celé jeho okolí musí akceptovat, jak se chová. V jeho případě by bylo pro okolí lepší, kdyby si radši na něco hrál a nechoval se jako hov..do. Sežrat kojící matce připravenou snídani není roztomilý společenský prešlap, ale hrubá nevychovanost.
9.1. | 10:00 kanoe1
8
Náhlasit nevhodný komentář
A také mám ráda slovní střety Věrky a Květy. Odměřenost, povýšenost... každá má svou vlastní úroveň a svým způsobem jsou si vystupováním podobné. Vlastně se divím, že si ještě nevjely do vlasů, že se dokáží respektovat.
9.1. | 09:54 kanoe1
11
Náhlasit nevhodný komentář
Miloš je prostě Miloš. Je svůj. Na rozdíl od Anči si na nic nehraje, včera se opět ukázalo, jak se nad něj povyšuje. A kromě níže uvedené hlášky se mi ještě líbilo, jak líčil, že ho poblouznila exotická cizinka.
9.1. | 09:52 kanoe1
7
Náhlasit nevhodný komentář
Květa do Michala bude dělat pouze ze zištných důvodů. Stejně jako kdysi dělala do Mastného. Akorát že Michal působí trochu víc na úrovni než Mastný, tak jsem zvědavá, jak Květa ve svém počínání ohledně Michala pořídí.
9.1. | 09:24 ulicnik30
2
Náhlasit nevhodný komentář
Klára taky než slítla ze schodů balila trenéra v saku, takže tohle není záruka, že tu postavu nenechají zemřít. Spíš to naopak vypadá, že se kreativci budou opakovat.
9.1. | 07:59 luposlav
8
Náhlasit nevhodný komentář
Květa začne dělat do drtikola, takže těžko skončí.
9.1. | 07:58 ulicnik30
3
Náhlasit nevhodný komentář
sharka-68: svoji teorii, proč si myslím, že zemře Květa vysvětluji o dvě diskuse zpátky. Jelikož pivovarník se v Ulici začne objevovat častěji, hádám, že by po smrti Květy penzion převzal a v jeho nepřítomnosti by ho zastupovala Marečková, čímž by si z uklízečky výrazně polepšila.
9.1. | 07:48 idenka
15
Náhlasit nevhodný komentář
to auvej... Ano, hláška "kadila´s?" byla famozní. Totálně mne odbourala, a klidně bych ji prohlásila hláškou roku :-D.