Publikováno 8. 1. 2018

Epizoda 3377

Seriál Ulice: ep. 3377 - Bruno zalituje, že se Tonymu přiznal...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Luboš Mareček ráno zjistí, že mu manželka včera omylem dala s jeho doklady i svůj rodný list. Mára se nabídne, že ho mámě odveze, ale Luboš se k tomu postaví čelem. Za Věrkou chce zajet sám…

Přehrát poslední díl

Márův táta se manželce hned pochlubí, jak se u něj blýská na lepší časy. Docela ho povzbudí její zájem. Po dlouhé době to vypadá na tání ledů, alespoň z jeho pohledu. To mezi Márou a Brunem naopak pořádně přituhne. Bruno totiž hořce zalituje, že dal na Márovu radu a Tonymu přiznal své manko… Co k tomu řekne Brunovi Karla? Jak se k tomu postaví Tony? A jak to vypadá s novou prací Márova otce?

 

Střet Gábiny a Aleše
Šíma je před návštěvou Alešovy rodiny docela nervózní. Gábina ho uklidní, i když má z blížícího se setkání sama dost velkou trému. V salonu řeší, jaké dárky s sebou vzít, což je podle Aleše naprosto zbytečné. Aleš jediný je naprosto v klidu, protože věří, že mámě i sestře budou Gábina se Šímou sympatičtí. Gábinu a chod její salonu ale začne nečekaně řešit Květa… Co Květu zarazí? Jak dopadne návštěva Alešovy rodiny? A proč se to mezi Gábinou a Alešem nečekaně vyostří?

 

Davidovo ředitelování
David se Tereze pochlubí skvělou zprávou pro svou třídu. Kapelu, která jim bude hrát na maturitním plese, nemusí studenti platit ze svého. Díky radě Boženky Puklické to šlo zařídit i jinak. Zrovna dnes se David znovu chystá do nemocnice, aby s ředitelkou probral další věci. To se moc nezdá Mojmíru Kalinovi, jenž by byl nejraději, kdyby se Boženka nyní soustředila jen na svou rekonvalescenci… Jak to vnímá David? S čím vším na Davida vyrukuje Landová? A co David zjistí díky svému ředitelování?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.1. | 09:15 sharka-68
13
Tohle je další z vasrovných znaků,které Gábina zaznamenala a tím spíš,se jí ...
11.1. | 11:14 ironeddie
1
hasič je hajzel a manipulátor a Gábina by sa ho mala zbaviť. To či sa Šíma naje ...
11.1. | 11:55 ironeddie
4
Náhlasit nevhodný komentář
yoren - hasič je vterka. Dá sa to podať inak. A hlavne naznačil že sa Šíma choval nevhodne pred jeho maminkou. Hlavne spolu ešte nežijú. Gábinu do toho vmanipuláva a teraz bude hrať cez masňáka.
11.1. | 11:44 yoren
4
Náhlasit nevhodný komentář
eddie ... život v páru je o kompromisech. To, že Aleš není biologický otec ještě neznamená, že nesmí nic říct. A Gábi by se měla nad jeho argumentem zamyslet, protože měl pravdu. A jako mužský vzor pro malého kluka je taky víc než potřebný.
11.1. | 11:14 ironeddie
1
Náhlasit nevhodný komentář
hasič je hajzel a manipulátor a Gábina by sa ho mala zbaviť. To či sa Šíma naje mimo zasadnutia u stola, do toho ho nič nie je. Teraz bude kuť pikle na Gábinu cez masného.
10.1. | 16:13 auvej
7
Náhlasit nevhodný komentář
Také se mi líbilo, že starý Mára po roce v Praze objevil Ameriku, že dopravci mají trvalý nedostatek řidičů. V jeho případě se krásně osvědčuje staré české pořekadlo Jak nouze naučila Dalibora housti. Vendula by si měla vzít příklad, jak snadno se z nemakačenka stane pracant.
10.1. | 15:54 lenka-2209
10
Náhlasit nevhodný komentář
Protože o prázdninách není Ulice :-D . Mne spíš zaráží proč nejeli třeba v pátek nebo o víkendu .I když to z Prahy není až tak daleko , tak odpoledne po práci je to zas jen na otočku. V Liberci je dost k vidění,mohl mít Šimon výlets návštěvou nejen skorobabičky ale i třeba ZOO,Ještědu atd...
10.1. | 13:47 auvej
7
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud si pamatuju, tak před Vánoci Aleš mluvil o tom, že do Liberce pojede. Služby měl mít přes svátky, ale ani hasiči nemůžou mít týden v kuse. :-)
10.1. | 12:12 sharka-68
3
Náhlasit nevhodný komentář
auvej - neměl on Aleš služby?
10.1. | 12:12 sharka-68
3
Náhlasit nevhodný komentář
landový bych jednu křápla motyčkou a doporučila jí,aby děti měly v tělocvičně na sobě teplákový soupravy na hejbaly se...
10.1. | 09:42 auvej
8
Náhlasit nevhodný komentář
Taky mi není jasné, proč nejeli do Liberce, dokud byly prázdniny a čekali s tím, až začne škola.
10.1. | 09:15 sharka-68
13
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle je další z vasrovných znaků,které Gábina zaznamenala a tím spíš,se jí nebude chtít sestěhovávat. On Alešek není žádnej anděl-hrdina. Proto je sám! On to o sobě ví,ale jsou chvíle,kdy se neovládne. Má velice majetnické sklony!