Publikováno 10. 1. 2018

Epizoda 3379

Seriál Ulice: ep. 3379 - Vilmě Nyklové začíná pít krev opět Urbanová
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vilmě Nyklové opět začíná pít krev Urbanka. Nyklová nedokáže skousnout, že právě Urbanová s malou Lindou opanovali kroužek, do kterého začal chodit také Alex. Urbanová si navíc Nyklovou náležitě vychutná kvůli talentu jejího vnoučete, což je na pyšnou babičku už opravdu moc…

Přehrát poslední díl

Zatímco Vilma Nyklová řeší hlavně odvěkou sokyni Urbanku, u Venduly je tématem číslo jedna nemocný Mário. Přestože je mu už o něco lépe, práci ani jiné ubytování si zatím nehledá. Pro něj je momentálně nejdůležitější věcí jeho muzika, se kterou by rád prorazil… Jak chce Vendulin problém s Máriem vyřešit Lumír? Proč se Lumír pustí do Světlany, jen co přijde z radnice domů? A jak s tím souvisí komplot Mastného a Roberta?

 

Dobré zprávy pro Máru
Mára se zajel s tátou podívat na ubytovnu, kterou jim doporučil Tony. Luboš je z ní nadšený, navíc to bude mít i blízko do práce. Nepochybuje, že ho přijmou, byť se na to lékař moc netvářil kvůli jeho vředům. Luboš chce ale do práce nastoupit co nejdříve, neboť věří, že mu to pomůže u Věrky. Stále totiž doufá, že spolu ustojí i tuto krizi… Jakou novinkou překvapí Máru Tony a Dominika? Co potěší Karlu? A co Máru zarazí ohledně zaměstnání jeho mámy v penzionu?

 

Matěj a Lucka: Rozchod?
Tereza a David ráno probírají své stěhování. Ve světle nových událostí zvažují, zda v bytě přeci jen nezůstat. Matějovým odletem do Kanady na neurčitou dobu se toho přeci jen docela dost změní. Matějova novinka je pro ně velkým tématem i z jiného důvodu. Oběma je líto zamilované Lucky, pro kterou to byl obrovský šok… O jaký šok se všem postará Ota? Jak to bude dál s Matějem a Luckou? Překoná jejich vztah i tuto těžkou zkoušku? A k čemu se rozhodne David?


 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.1. | 10:41 ulicnik30
23
auvej: vždyť píšu, že chápu Evino rozhořčení. Ale podle mě bude stačit, když si ...
12.1. | 04:02 jansuk
5
Uličníku: Co naděláme? Ale hlavně, že ty děti se jim "povedly"
12.1. | 11:55 auvej
10
Náhlasit nevhodný komentář
Aspoň že ten Van Damm Milošovi dá po hubě (aspoň doufám), protože ostatní ho tím věčným tolerováním a omlouváním jeho pitomosti jen utvrzují v pocitu, že jeho chování je normální a přijatelné.
12.1. | 10:41 ulicnik30
23
Náhlasit nevhodný komentář
auvej: vždyť píšu, že chápu Evino rozhořčení. Ale podle mě bude stačit, když si to s Milošem po chlapsku vyříká Van Damme, Eva bude chvíli trucovat a pak ho vezme na milost. A že se nic nestalo jistě chápete, jak jsem to myslel, netřeba slovíčkařit.
12.1. | 10:20 luposlav
20
Náhlasit nevhodný komentář
Otázkou je, co by Milouš udělal, kdyby jeho vyvolená jeho city opětovala .-))) to, že se s tím svěřuje kdekomu spíš svědčí o jeho hlouposti.
12.1. | 10:16 auvej
11
Náhlasit nevhodný komentář
No nevím. Kdyby se můj manžel promenoval po známych a rozebíral s nimi a dokonce s jejich dětmi (Franta), jak je zamilovaný do jiné ženy a jaké má u ná šance etc., tak bych to asi těžko vyhodnotila, jako že se nic nestalo.
12.1. | 09:53 ulicnik30
14
Náhlasit nevhodný komentář
Právě proto, že se tím Miloš nijak netají a kdekomu se svěřuje to svědčí o tom, že to ani z jeho strany není nic extra vážného, spíš to je nějaké platonické poblouznění. Chápu, že Eva se cítí ponížená a uražená, ale na rozpad manželství bych to neviděl, dohromady se přece nic nestalo.
12.1. | 09:35 kanoe1
15
Náhlasit nevhodný komentář
Mára je dosti naivní, co se týká rodičů. Věrka procedí skrz zuby pár slov s Lubošem a on už v tom vidí hnutí ledů a snad i opětovný návrat k sobě.
12.1. | 09:28 auvej
10
Náhlasit nevhodný komentář
Uličníku, ono občas opustit rodinu je to nejlepší, co pro ni dotyčný člověk může udělat. Manželce určitě soužití s manželem, který zahořel láskou k exotické cizince a chová se jako poprvé zamilovaný puberťák, moc radosti neudělá. Hlavně když to ten blb všude vytrubuje.
12.1. | 09:07 ulicnik30
17
Náhlasit nevhodný komentář
navia: přece aby se mu vysmála celá ta povedená Liškovic famílie. Miloš se sice chová jako poprvé zamilovaný puberťák, ale rozhodně nemá v úmyslu opustit Evu a syna, jak to udělal Bedřich, poblázněn peroxidovou Lucií rozbil rodinu a teď se nechal znásilnit a zničil si manželství podruhé.
12.1. | 08:51 navia
8
Náhlasit nevhodný komentář
Ulicniku, ale Miloš se chová jako blb na entou. Proč se svými problémy a se svou fiktivní zamilovaností otravuje i Frantu?
12.1. | 07:17 auvej
7
Náhlasit nevhodný komentář
Alex přece má dva a půl roku. Není to trochu brzo na nějaký pohybový a hudební kroužek? Já vím, že v Ulici děti dokážou na svůj věk neuvěřitelné věci a ve třech týdnech vypadají na tři měsíce (zapůjčené batole-herec je totiž v tom věku), ale tohle je přece jen trošku přes.