Epizoda 3380

Publikováno 11. 1. 2018
Seriál Ulice: ep. 3380 - Michal překvapí Věrku svou návštěvou
Zdroj: TV Nova
Témata:

Michal dnes překvapí Věrku nečekanou návštěvou. Přepadne ji přímo v penzionu, dokonce ve chvíli, kdy Věrka akorát dokončí úklid. Věrka má ze setkání radost, i když jí není dvakrát příjemné, v jaké situaci ji Michal zastihl. Jenže to je jen začátek jejího ponížení…

Přehrát poslední díl

Květa zneužívá Věrku čím dál víc. Také tentokrát si vymyslí činnost, která je nad rámec Věrčiných povinností. Věrky se ale zastane Michal, jenž se díky tomu s Květou seznámí. Ta si samozřejmě nenechá ujít příležitost k tomu, aby Věrku nezasáhla do hodně citlivého místa… Co Květa provede Věrce? Co hodně překvapí Máru? A čím Mára pořádně zaskočí Karlu?

 

Lumírovy plány s Máriem
Světlana si hned ráno podá Roberta kvůli seřazení příspěvků ve zpravodaji. Robert si to ale bez zaváhání obhájí takovým způsobem, že Světlana ani na okamžik nezapochybuje o jeho argumentech. Radek Mastný si později Světlanu docela vychutná, protože tuhle bitvu podle něj projela na celé čáře. Dokonce jí začne nenápadně i vyhrožovat… Čím Mastný vyhrožuje Světlaně? Jaké špatné zprávy má pro Nyklovou Růža? A jak chce Lumír vyřešit Venduliny trable s Máriem?

 

Milošův boj
Jen co přijde řeč na pobyt na chalupě, Anča začne nenápadně vyzvídat u Franty, jak to spolu nyní Bedřich a Jindra mají. Nevěří, že si spolu nic nezačali, ovšem Franta ji ujistí, že to tak opravdu je. Na oplátku začne vyzvídat, jak je na tom ona s Evženem. Anča ale neřeší jen Bedřicha. Zajde za ní zkroušený Miloš, který by se rád usmířil s Evou… S čím se Miloš svěří Anče? Má u Evy ještě šanci? A čím si zase jednou docela zavaří?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova