Publikováno 11. 1. 2018

Epizoda 3380

Seriál Ulice: ep. 3380 - Michal překvapí Věrku svou návštěvou
Zdroj: TV Nova
Témata:

Michal dnes překvapí Věrku nečekanou návštěvou. Přepadne ji přímo v penzionu, dokonce ve chvíli, kdy Věrka akorát dokončí úklid. Věrka má ze setkání radost, i když jí není dvakrát příjemné, v jaké situaci ji Michal zastihl. Jenže to je jen začátek jejího ponížení…

Přehrát poslední díl

Květa zneužívá Věrku čím dál víc. Také tentokrát si vymyslí činnost, která je nad rámec Věrčiných povinností. Věrky se ale zastane Michal, jenž se díky tomu s Květou seznámí. Ta si samozřejmě nenechá ujít příležitost k tomu, aby Věrku nezasáhla do hodně citlivého místa… Co Květa provede Věrce? Co hodně překvapí Máru? A čím Mára pořádně zaskočí Karlu?

 

Lumírovy plány s Máriem
Světlana si hned ráno podá Roberta kvůli seřazení příspěvků ve zpravodaji. Robert si to ale bez zaváhání obhájí takovým způsobem, že Světlana ani na okamžik nezapochybuje o jeho argumentech. Radek Mastný si později Světlanu docela vychutná, protože tuhle bitvu podle něj projela na celé čáře. Dokonce jí začne nenápadně i vyhrožovat… Čím Mastný vyhrožuje Světlaně? Jaké špatné zprávy má pro Nyklovou Růža? A jak chce Lumír vyřešit Venduliny trable s Máriem?

 

Milošův boj
Jen co přijde řeč na pobyt na chalupě, Anča začne nenápadně vyzvídat u Franty, jak to spolu nyní Bedřich a Jindra mají. Nevěří, že si spolu nic nezačali, ovšem Franta ji ujistí, že to tak opravdu je. Na oplátku začne vyzvídat, jak je na tom ona s Evženem. Anča ale neřeší jen Bedřicha. Zajde za ní zkroušený Miloš, který by se rád usmířil s Evou… S čím se Miloš svěří Anče? Má u Evy ještě šanci? A čím si zase jednou docela zavaří?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.1. | 22:22 mamaja
21
Nic bych s ním neprovedla. Poté, co bych zjistila, že mě jen sprostě využil a ...
14.1. | 00:19 bajkerplatan
-9
SuperMario
15.1. | 07:29 auvej
20
Náhlasit nevhodný komentář
Paní produkční slibovala, že linka s Máriem prý bude vtipná. Jestli jí tedy tohle přijde jako humor, tak nevím. Jakmile bude zdravý, zbalit bágl, tady máš peníze na vlak do Sokolova, tvoje věc, co s nima uděláš, ale žádné další nedostaneš. Hodně štěstí a sbohem.
14.1. | 14:13 mamaja
21
Náhlasit nevhodný komentář
Shánět mu práci, byt, krmit ho a omlouvat ho - to je přece ta nejhorší pomoc takovému člověku. Sám si na to musí přijít.
14.1. | 13:38 ironeddie
11
Náhlasit nevhodný komentář
mamaja - plný súhlas! Vyraziť a už ťa nechcem vidieť.
14.1. | 00:19 bajkerplatan
-9
Náhlasit nevhodný komentář
SuperMario
13.1. | 22:39 bajkerplatan
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jj, je to hrůza s tím pacientem
13.1. | 22:22 mamaja
21
Náhlasit nevhodný komentář
Nic bych s ním neprovedla. Poté, co bych zjistila, že mě jen sprostě využil a lhal mi, už by mi nepřekročil práh bytu. Tečka. Rozhodně bych ho nepustila dál a nevařila mu čaj jako prostoduchá Vendula. Sociální cítění a samaritánství se dá demonstrovat někde úplně jinak a jinde, Novo.
13.1. | 20:18 bajkerplatan
4
Náhlasit nevhodný komentář
Mamaja - co bys provedla s takovým h o v a d e m jako je Mário?
13.1. | 20:04 mamaja
15
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem dost citlivá na to, když někdo někoho využívá a zneužívá a zcela bezcharakterně a druhý si to nechává líbit. A Lumír, který je v mnoha situacích hloupý a naivní jako telátko, to se snad ani v žádné pohádce nenajde. Jo, naše vaše ulice.
13.1. | 18:34 mamaja
16
Náhlasit nevhodný komentář
Vendule to slušelo, ale kdyby měla víc rozumu než 7letá holka, tak toho Mária dávno vyprovodí.
13.1. | 13:26 ironeddie
4
Náhlasit nevhodný komentář
Venduli to slušalo. Trocha to spáliť, pár kilo dobre a je to ok. mário je divný zjav a hlavne ten herec nevie vôbec hrať rappera.