Publikováno 12. 2. 2018

Epizoda 3402

Seriál Ulice: ep. 3402 - Vendula vyzná Pavlovi lásku...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vendula je ráno hodně zklamaná kvůli včerejšku. Mrzí ji, že se s Pavlem neposunuli ani o píď dál, i když ona se tolik snažila. Myslí si, že udělala vše, co bylo v jejích silách, aby Pavla sbalila. Naznačila mu to přeci naprosto jasně. Lumír ji ale vyvede z omylu…

Přehrát poslední díl

Lumír Vendule vysvětlí, že na Pavla musí přímo. Nestačí pouze naznačovat, je třeba říct na rovinu, co by chtěla. Vendula se na to ale moc netváří. Ke všemu Lumír není jediný, kdo její vztahy řeší. Růže začíná dělat docela velké starosti, jak se u ní kluci střídají… Jak dopadne dnešní setkání Venduly a Pavla? Bude mezi nimi konečně jasno? A co vyvede Mário?

 

Brunova naděje
Karla se kvůli zraněnému Brunovi překonává. Denně tráví čas u plotny, aby mu do nemocnice donesla něco dobrého. Tentokrát se s Věrčinou pomocí pustí do závitků, jež připraví jako jednohubky. Chce tím Brunovi co nejvíce ulehčit, protože si dovede představit, jak nepříjemná pro něj jeho nemohoucnost je. Brunovi ale udělá radost něco jiného. Od lékaře se dozví novinku, díky které hned pookřeje… Co lékař oznámí Brunovi? Jak se to dotkne i Karly? A jaký zásadní moment čeká vztah Věrky a Michala?

 

Lekce Milošovi
Bedřich si plánuje večer s Jindrou a Ladou, jenže kvůli Milošovi je zase všechno jinak. Než aby Bedřich riskoval Milošovu návštěvu u Jindry, raději se za ním vypraví, protože Miloš zní do telefonu hodně naléhavě a zoufale. Záhy vyjde najevo, že Miloš docela zoufalý je kvůli Evě… Co se stane mezi Milošem a Evou? Jak to vnímá Miloš a jak samotná Eva?

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.2. | 12:42 sharka-68
17
Jirka Štébl - Miloš Knobloch, to byl včera koncert..věta : budu spát na zemi, ...
14.2. | 14:54 ironeddie
-16
trápny balíci lahváč s lišákom..lišák už chcel angažovať do kapely Veroniku, ...
14.2. | 19:44 jana--markova
7
Náhlasit nevhodný komentář
Miloš ten tam perlí,..takhle ukecanýho chlapa bych doma nesnesla,...hroznej řízek .a už hledá kontakt na nějakou Káťu
14.2. | 14:55 ironeddie
-16
Náhlasit nevhodný komentář
Vendula má ten riťáš ako kredenc. To takto keď sa pri varení zohybá pri kuchynskej linke by sa dalo spojiť príjemné s užitočným....pavlík ale cíti hlavne dobrotu v trúbe.
14.2. | 14:54 ironeddie
-16
Náhlasit nevhodný komentář
trápny balíci lahváč s lišákom..lišák už chcel angažovať do kapely Veroniku, hádam by nechtiac a nevedomnky naprcal aj ju. lišáci 4ever.
14.2. | 12:42 sharka-68
2
Náhlasit nevhodný komentář
Štrébl, vypadlo mi R
14.2. | 12:42 sharka-68
17
Náhlasit nevhodný komentář
Jirka Štébl - Miloš Knobloch, to byl včera koncert..věta : budu spát na zemi, jak vykastrovanej kocour..mne odrovnala na několik minut...