Publikováno 12. 3. 2018

Epizoda 3422

Seriál Ulice: ep. 3422 - Jak si užije Davidova třída svůj maturitní ples?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Otova nálada je stále na bodu mrazu. Ani přes noc se mu nepodařilo vstřebat návštěvu divadelního představení, ve kterém účinkovala Johanka. A to už je co říct. Tereze a Davidovi Ota přizná, že i na něj to byla moc velká alterna. Ke všemu se mu Johanka stále neozývá, takže pořád neví, na čem s ní je…

Přehrát poslední díl

Tereza a David však mají i jiné starosti než neustálé utěšování skleslého Oty. Dnes večer se totiž koná maturitní ples Davidovy třídy, na který se všichni, až na Lucku, už hodně těší… Jak ples dopadne? Proč budou studenti postrádat právě Otu? A co zarazí Terezu na after party?

 

Další podraz na Světlanu
Mastný si může mnout spokojeně ruce. Policie rozjíždí vyšetřování na radnici kvůli korupci, přesně jak předpokládal. Už dnes je pozvaná k podání vysvětlení Denisa Mastná, Světlanu si policisté pozvali na pondělí. Ale to Mastnému nestačí. Zatímco Robert začíná trochu panikařit kvůli výslechům, Mastný si policejní vyšetřování na radnici naopak užívá. Přesně tohle potřeboval, aby se zbavil konkurence a znemožnil Světlanu před podzimními volbami. Ta mu navíc nahraje na nečekanou smeč… Jakou další boudu na Světlanu vymyslí Mastný? Před čím Lumír varuje Světlanu? A co zjistí Růža o Vendule a Pavlovi?

 

Martinova tajemství
Marcela ráno přesvědčí Martina, aby si s ní šel zaběhat. Toho běhání baví čím dál víc, což je znát i jeho fyzičce. Před rodinou to ale i nadále tají, aby se vyhnul pro něj nepříjemným poznámkám. Jenže ty ho stejně neminou. Filip si z něj začne utahovat kvůli jeho herní vášni… Na čem se domluví Marcela s Brunem? Co Filip vyvede Martinovi? A z čeho začíná mít nahnáno Veronika?

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.3. | 20:05 mamaja
26
Dříve se každý týden u Henryho scházel Lumír, Jarda Hejl, Pešek a celá parta a ...
13.3. | 22:15 imh0
-1
A Tereza už háže na Lucku stejné kyselé ksichty, jak házela dříve na Alenu
14.3. | 11:31 ulicnik30
19
Náhlasit nevhodný komentář
sharka-68: i vy naivní.:) Fetka by neprozřela, ani kdyby slizounovi narostly rohy a kopyto a on ji odtáhl do pekla. Podle ukázky na pátek budou Světlanino zatčení řešit u Peška i s Evženem a nesvéprávná majitelka baráku bude svého manžílka hájit do roztrhání těla.
14.3. | 07:38 sharka-68
25
Náhlasit nevhodný komentář
doufám, že Světluš bude obhajovat Vodička, část Peškovy rodiny už zná ,díky kauze s Klárou, takže Bláhu prokoukne... jo,Světluš, každej za svoji blbost platíme vysokou cenu...Lojza zas bude dštít síru, že volil zlodějku...snad vrcholem téhle kauzy bude Adrianino prozření...
13.3. | 23:53 bajkerplatan
0
Náhlasit nevhodný komentář
Něco pro pobavení. 2x Mareček před pár lety ve filmu Městečko. https://m.youtube.com/watch?v=1eO62vVHjT0 a https://m.youtube.com/watch?v=Qh0-6JHy93c
13.3. | 22:15 imh0
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A Tereza už háže na Lucku stejné kyselé ksichty, jak házela dříve na Alenu
13.3. | 20:05 mamaja
26
Náhlasit nevhodný komentář
Dříve se každý týden u Henryho scházel Lumír, Jarda Hejl, Pešek a celá parta a teď už dlouho nic a to by si pěkně popovídal Pešek s Lumírem o svém novém příbuzném! V normálním životě by ti lidé ze dvou baráků už všechno věděli a dali by si dvě a dvě dohromady.
13.3. | 20:02 mamaja
23
Náhlasit nevhodný komentář
Tak já nevím, ale scházet se po plese ještě v Coolně... A co se diví David, že tam je i Lucka, copak ji na plese neviděl, neostužkoval jako třídní??