Epizoda 3446

Publikováno 13. 4. 2018
Seriál Ulice: ep. 3446 - Adriana začíná mít pochybnosti...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Adriana čeká hodně netrpělivě na Roberta, který se jí přes celý víkend neozval, přestože od ní má spoustu nepřijatých hovorů i esemesek. Robert se ukáže až po víkendu v novém obleku, jako by se nechumelilo. Jenže Adriana to tentokrát jen tak nenechá…

Přehrát poslední díl

Adrianě stále leží v hlavě, co jí řekla Denisa. Chce si o tom s Robertem co nejdříve promluvit, avšak ten má momentálně jiné plány – prodej dvou bytů v jejím domě. Než se Adriana naděje, už před ní bude ležet smlouva. Má to ale malý háček… Jak Robert podrazí Adrianu? Co i jeho docela znepokojí? Co pořádně rozhodí Adrianu? A jak je to se stěhováním Peškových?

 

Alešova dvojí tvář
Aleš se o Gábinu vzorně stará, ovšem zároveň si ji hlídá a snaží se mít o ní přehled. Gábinu nemile překvapí, když jí projede diář, ale nijak to neřeší. Dokonce mu odsouhlasí, že s ním odpoledne sjede na nákup, přestože by měla být až do večera v salonu. Gábina sice plánuje, že kvůli Alešovi odejde z práce o něco dříve, ale jen co se objeví Lukáš, je všechno jinak… Co Aleš hned tak neskousne? Čím Lukáš u Gábiny zaboduje? Čím Aleš potěší Landovou? A proč bude u Gábiny večer pořádně dusno?

 

Milan je zpět
Anču hodně překvapí Evin šéf svým telefonátem a naléháním, aby se co nejdříve sešli, pokud možno ještě dnes. Anča o něm neslyšela od chvíle, kdy se rozloučili s tím, že se Milan pokusí zachránit své manželství. Teď se jí Evin šéf vrací do života. A rozhodně to není jen tak… Čím Milan překvapí Anču? A co Anča přizná Zuzaně?

 

 

 

 

TV Nova