Publikováno 13. 4. 2018

Epizoda 3446

Seriál Ulice: ep. 3446 - Adriana začíná mít pochybnosti...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Adriana čeká hodně netrpělivě na Roberta, který se jí přes celý víkend neozval, přestože od ní má spoustu nepřijatých hovorů i esemesek. Robert se ukáže až po víkendu v novém obleku, jako by se nechumelilo. Jenže Adriana to tentokrát jen tak nenechá…

Přehrát poslední díl

Adrianě stále leží v hlavě, co jí řekla Denisa. Chce si o tom s Robertem co nejdříve promluvit, avšak ten má momentálně jiné plány – prodej dvou bytů v jejím domě. Než se Adriana naděje, už před ní bude ležet smlouva. Má to ale malý háček… Jak Robert podrazí Adrianu? Co i jeho docela znepokojí? Co pořádně rozhodí Adrianu? A jak je to se stěhováním Peškových?

 

Alešova dvojí tvář
Aleš se o Gábinu vzorně stará, ovšem zároveň si ji hlídá a snaží se mít o ní přehled. Gábinu nemile překvapí, když jí projede diář, ale nijak to neřeší. Dokonce mu odsouhlasí, že s ním odpoledne sjede na nákup, přestože by měla být až do večera v salonu. Gábina sice plánuje, že kvůli Alešovi odejde z práce o něco dříve, ale jen co se objeví Lukáš, je všechno jinak… Co Aleš hned tak neskousne? Čím Lukáš u Gábiny zaboduje? Čím Aleš potěší Landovou? A proč bude u Gábiny večer pořádně dusno?

 

Milan je zpět
Anču hodně překvapí Evin šéf svým telefonátem a naléháním, aby se co nejdříve sešli, pokud možno ještě dnes. Anča o něm neslyšela od chvíle, kdy se rozloučili s tím, že se Milan pokusí zachránit své manželství. Teď se jí Evin šéf vrací do života. A rozhodně to není jen tak… Čím Milan překvapí Anču? A co Anča přizná Zuzaně?

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.4. | 18:10 rumanina
40
Já bych spíš čekala, že už by mělo docvaknout Gábině, co si nasadila do života ...
16.4. | 21:07 bajkerplatan
-4
Paní učitelka po večerech masturbuje a při tom myslí na požárníka
17.4. | 18:08 bet-ka13
16
Náhlasit nevhodný komentář
Dlouho jsem se sem nedívala ale... ony se teď dávají svodky až po odvysílání dílu nebo jak ? :-)
17.4. | 18:07 antunes10
3
Náhlasit nevhodný komentář
Lukáš....snad ani příjmení neříkali...ten byl strašnej....ale na vopičáka Vojtíííího v anglickým tričku nebo převlečeného za baletku nikdo neměl....ten zjev je ted v Ordinaci....
17.4. | 17:44 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Myslíš toho co sedával v lavici s Dannym Zelinkou? Myslím že se jmenoval Lukáš, příjmení už nevím. Docela mi z té Terískovy třídy chybí Lan, tu velmi brzo odlifrovali. Mohla by se nečekaně vrátit. Lan a Thea mi přišly jako jediné normální inteligentní holky z celé té Terískovy třídy.
17.4. | 17:29 antunes10
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ten blondák jak chodil s Teríííískem do třídy....ten byl taky jedlej....toho jsem nesnášel....
17.4. | 16:55 ulicnik30
2
Náhlasit nevhodný komentář
antunes: jo, Dan, ten se tvářil jak nejlepší kámoš poslední spravedlivý a přitom mu pod rukama tuneloval vysoké částky, dokonce tak rafinovaně, že je ukládal na účet Magdiny babičky. V prvních sezónách bylo těch grázlů víc, co třeba Jeřábek, jak šikanoval Teríska, kde tomu je konec?
17.4. | 16:31 rumanina
8
Náhlasit nevhodný komentář
Klaun se s nabídkou rozvodu nepochlubil, ale spíš podřekl, když hájil před Jindrou Andulu.
17.4. | 16:01 antunes10
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ten původní spolumajitel fitka s trenérem v saku byl taky pěknej slizoun.....
17.4. | 13:33 iva-777
20
Náhlasit nevhodný komentář
Esko mám dojem, že na to se ho ani nedovolila zeptat. Zase by ji seřval, že mu nevěří a že to není, jak to vypadá.
17.4. | 13:20 ulicnik30
5
Náhlasit nevhodný komentář
Linie Farských se velmi rychle vyčerpala. Vše zajímavé nahrnuli do prvních sezón (Oldovy milenky, Lída v sektě, Jitčino těhotenství a smrt Jeníčka, boj o vytunelované fitko, záskok za Henryho v hospodě, Monika v Ugandě, levoboček Jakub, soud s Kukačkou). Od 6. sezóny už tam jsou zbyteční.
17.4. | 13:19 eska-1
16
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo, hlavně by se měla zeptat, jestli platí z to svého odstupného, které dostal.