Publikováno 30. 5. 2018

Epizoda 3479

Seriál Ulice: ep. 3479 - Ota skončí po infarktu v nemocnici
Zdroj: TV Nova
Témata:

Ota začíná dělat starosti Tereze a Davidovi, kteří mají jinak úplnou idylku. Je jim jasné, že se Oťas řítí do pořádného průšvihu, ale ani jeden z nich netuší, jak zlé to s ním je doopravdy. Samotný Ota dělá všechno pro to, aby stačil Johance a zároveň se vyhnul dalším malérům ve škole…

Přehrát poslední díl

Ota se ráno probudí na poslední chvíli ve svém kabinetu vedle Johanky, jež tam nocuje s ním. Zatímco se Ota dává rychle dohromady, aby mohl jít učit, Johanka spí v klidu dál. Otovi tak nezbývá nic jiného než ji ve svém brlohu zamknout, aby ji tam nikdo nenachytal. Bohužel na to přijde jeho matka, pro niž to je poslední kapka… Jak to od ní Ota schytá? Co předchází jeho infarktu? Jak vážné to s ním je?

 

Radčino podezření
Filip, Standa a Martin paří na počítačích dlouho do noci, což se jim okamžitě vymstí. Martin se moří s referátem až do rána a pak hned jede na zkoušku. Kluci zase zaspí do školy, i když Martin před odchodem z domova Filipa vzbudí. Aby toho nebylo málo, Radka nachytá ty dva doma v situaci, ze které si odvodí jednoznačný závěr týkající se Filipovy orientace… Co na to Martin? K čemu se mu Filip přizná? A jak Martin zvládne zkoušku?

 

Rázná Vendula
Pavel ráno pečuje o Vendulu, která má po včerejší večeři žaludek jak na vodě. Navíc se jí moc nechce do pekařství, protože jí je jasné, že babička okamžitě spustí o Pavlovi a jeho nechuti se ženit. Pavel z toho má spíš srandu, jenže Nyklová to bere naprosto vážně. Dokonce mu začne kvůli tomu i domlouvat. Pavel si však do něčeho takového mluvit nenechá… Jak si Pavel vychutná Nyklovou? Čím Vendula šokuje babičku a Mária? A jak Světlana zvládne ukončení svého působení na radnici?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.6. | 09:59 novadi
36
Jestli měl někdo někam táhnout, tak především antunes!Pouze ale na psychiatrii. ...
1.6. | 08:55 antunes10
-22
To tlustý potem páchnoucí buzerantský prase Rajmonta se tam drží jen díky ...
2.6. | 10:15 ironeddie
6
Náhlasit nevhodný komentář
Mimochodom oťasa z minulej školy kde pôsobil vyhodili. kalina si ho na začiatku, keď ho maminka zamestnala pekne podal. Byl jste odejit. To samozrejme ešte s puklicou nič nemal.
2.6. | 10:13 ironeddie
6
Náhlasit nevhodný komentář
auvej, Je celkom jedno kto je Rajmontova mama. Títo mladý herci a herecký synáčikovia sú všetko póvl. Viď napr. aj mladý brzobohatý. Radek bol frajer a toto je taký blbeček, a takých je veľa. Slniečkársky promigračný hnoj. Oni žijú mimo realitu.
1.6. | 17:11 rumanina
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Po uzavření Divadla E. F. Buriana počátkem devadesátých let podal Kateřině Burianové pomocnou ruku znovu Ivan Rajmont, který jí zprostředkoval angažmá v činoherním souboru Národního divadla (1991) Koukám, že baba by si bez protekce Rajmonta taky neškrtla.
1.6. | 17:08 rumanina
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Hrála v něčem hlavní roli nebo samý štěky?
1.6. | 16:40 bb1961
6
Náhlasit nevhodný komentář
iva-777 - Musí být v manické fázi nebo zhulená, jak tu někdo podotkl :-)
1.6. | 16:31 luposlav
6
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi té paní je 72 let a nahrála toho docela dost.
1.6. | 16:10 luposlav
4
Náhlasit nevhodný komentář
Uličníku to ale nesouvisí s majetkem a rozvodem.
1.6. | 16:08 antunes10
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Jo to je tahle...s tím rypákem,celej d.bilní synáček....tu pamatuju v Ženě za pultem....tam furt brečela v tom asi druhým díle...no moc toho holka nenahrála.....
1.6. | 16:03 antunes10
-6
Náhlasit nevhodný komentář
auvej.....koukám i děda...K.Burianovou neznám...hrklo ve mně že to je Zuzana Buriánová.....je protekční smrad
1.6. | 15:42 ulicnik30
10
Náhlasit nevhodný komentář
Děti nebyly především její vůbec, to jen ona si je jako polednice přivlastnila, protože ty své dobrovolně obětovala při potratech. Dokonce i před Zuzanou mluví o Franckovi jako o svém, stejně tak o Chrudošovi, to už je úplně na hlavu.