Publikováno 31. 5. 2018

Epizoda 3480

Seriál Ulice: ep. 3480 - Světlana se loučí...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Světlanu zasáhnou hned ráno nevraživé pohledy maminek na dětském hřišti. Přestože od nešťastné kauzy uplynulo už několik týdnů, Světlana má pověst zničenou, i když je nevinná. O to víc se těší na nový život bez politiky…

Přehrát poslední díl

Světlana je dnes na radnici poslední den. Přijde si jen pro své věci a rozloučit se s Denisou. Tu Světlanina rezignace hodně mrzí, protože na rozdíl od jiných dokáže ocenit její kvality a moc dobře ví, kolik práce na radnici udělala. Světlana se ale neloučí jen na radnici… Jak Světlana zvládne loučení s Lumírem? Jak Vilma Nyklová přijde na to, že Vendula je těhotná? A jak si z Nyklové vystřelí Pavel?

 

Rozruch s Johankou
Otův infarkt všechny docela vyděsil. Tereza, David, máma i Mojmír Kalina o něj mají starost, i když už je mimo ohrožení života. Jediná Johanka vůbec netuší, jak vážné to s Otou je. A tak ho nehodlá šetřit ani na nemocničním lůžku… Proč Ota dostane kapky od Terezy? Jak na tom je den po infarktu? Jaký rozruch udělá v nemocnici Johanka? A co si vyčítá Otova máma?

 

Trapas s Bedřichem
Petr odpoledne neplánovaně přepadne Anču, aby si ji ještě chvíli užil před odjezdem za dcerou. Velmi rychle se mu podaří přemluvit ji k vášnivým chvilkám, i když svou návštěvu avizoval i Bedřich. Podle Petra mají ještě spoustu času, jenže Bedřich tentokrát překvapí. Dorazí naopak o něco dříve, než je domluven… Při čem Bedřich vyruší Anču a Petra? Jak všichni tři vybruslí z tohoto trapasu? Jak se rýsuje rozvod Anči a Bedřicha? A co potěší Jindru?

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.6. | 20:44 mamaja
46
Ta příšerná Johanka je trapná, trapná, trapná.
2.6. | 09:50 antunes10
-20
S.ině líná ukrajinská zlodějská....
5.6. | 13:25 petraaa2
2
Náhlasit nevhodný komentář
Super :-)
5.6. | 12:46 luposlav
6
Náhlasit nevhodný komentář
petro jasně a budu zase ivonka, to je lepší :-)
5.6. | 12:37 ulicnik30
1
Náhlasit nevhodný komentář
Vidíš a že luposlava je ivonka mně bylo jasné už dávno, před časem jsem to tu zmínil, ovšem ona to do poslední chvíle popírala. Jak může být důvěryhodná osoba, která si tu střídá přezdívky a přitom své chování nehodlá změnit? Já byl Uličník všude - na starých Lide.cz, Diskutnících i zde.
5.6. | 12:34 petraaa2
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ivonko, nemá, šak už lituju, že jsem se do toho pustila :-) Ale pořád jsou tu i jiní diskuteri a pořád se radši můžeme nechat naštvat Ulicí :-)
5.6. | 12:14 petraaa2
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Co píše/psala luposlava mi bylo jedno, dokud se neukazalo,že to je Ivonka.Ivonku si pamatuju jako normální prispevatelku,proto mi bylo líto,že začala psát jen takto.Jinak mi neprijde nutné tady nekoho neustále moderovat a říkat mu,co a jak má psát, i když píše třeba blbosti.
5.6. | 12:06 petraaa2
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Zaprvé nechápu, jak jsi došel k tomu, co píšeš 11:43, za druhé sem chodím už jen úplně minimálně, ani si napamtuju, kdy naposledy jsem sem neco psala, přečetla jsem si to tu předevčírem a včera, bylo to tu tak vyhrocene,a tak jsem zareagovala, za třetí
5.6. | 11:57 luposlav
0
Náhlasit nevhodný komentář
Petro to nemá cenu :-(( I proto mi už ruply nervy...
5.6. | 11:49 ulicnik30
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jinak řečeno, dokud tu ivonka rýpala do dvou, tří lidí a činila tak nepřetržitě už víc jak rok, tak ti to za celou dobu vůbec nevadilo, ať si do pár vybraných šije jak chce. Napomenula jsi ji teprve až včera, když už se tu rozhádala s desítkou dalších lidí. A to je právě ten dvojí metr.
5.6. | 11:43 ulicnik30
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Petro: nemám dojem, že bych na tebe nějak útočil. Neurážím tě, nezesměšňuju, neponižuju ani nic podobného, to je spíš ivončina parketa. Zkrátka jsem jen poukázal na to, že podle tebe si tu ivonka může útočit na koho chce, ale jakmile se ten druhý začne bránit, tak je on ten špatný.
5.6. | 11:35 petraaa2
2
Náhlasit nevhodný komentář
No a to je ono,s tebou se prostě nedá bavit,nemůže se s tebou nesouhlasit, nemůže se ti nic vytknout,i když jsi sám chtěl,ať napíšu,co se mi nelíbí.Hned začneš útočit.Nelíbilo se mi,jak tu Ivonka do vsech ted ryla,a proto jsem jí napsala,že to nemá cenu,jestli sis nevšiml.