Publikováno 1. 6. 2018

Epizoda 3481

Seriál Ulice: ep. 3481 - Jak Vendula zareaguje na zprávu o těhotenství?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vendula stále nemá nejmenší tušení, co od pátku řeší její babička. Pro ni je nyní nejdůležitější Pavel, kterému navrhne hned ráno něco, co ho hodně překvapí – aby se k ní nastěhoval. Pro Vendulu je to další, naprosto logický krok v jejich vztahu. Pavel to ale bere trochu jinak…

Přehrát poslední díl

Vilma Nyklová si je od pátku jistá, že Vendula čeká miminko. Dokonce už začne kupovat i výbavičku, což se moc nezdá Růže. A právě tu Vilma Nyklová pověří důležitým úkolem. Má zjistit, v kolikátém měsíci Vendula je… Co Růža vypátrá? Jak se všechno provalí? A jaká je pravda o Vendule a jejím těhotenství?

 

Ota v pasti
Ota se hned ráno dozví na vizitě skvělou zprávu. Dnes ho konečně propustí z nemocnice. Už se nemůže dočkat, až bude zase doma. Jenže radost ho hodně rychle přejde ve chvíli, kdy mu lékaři řeknou jeho vyhlídky do budoucna. A aby toho nebylo málo, jeho matka se ho chystá pořádně zapřáhnout, aby ho srovnala do latě… Co si Puklická a Kalina vymyslí na Otu? Jak na tom Ota je po čtvrtečním infarktu? A jakou ťafku schytá od Johanky?

 

Na co má Anča nárok?
Anča jen září štěstím a zamilovaností, i když se od pátku s Petrem neviděla. Eva z ní doluje všechny pikantní novinky, až je Anča červená až za ušima. Eva ale z Anči vytáhne i jednu hodně zásadní informaci – že se s Bedřichem budou rozvádět. A protože je Eva hodně pragmatická, okamžitě stočí debatu na jejich majetkové vyrovnání. Ostatně není sama. Také Petra zajímá, na čem se Anča a Bedřich dohodli… Co Petr doporučí Anče? Co jí poradí Eva? A na čem se dohodnou Bedřich a Jindra?

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.6. | 20:00 auvej
26
Eva je vrcholně trapná. Dvě ženské v letech a baví se jak dvě puberťačky, ještě ...
5.6. | 06:42 antunes10
-12
Starej kůrovec at se tam moc nerozhemuje...největší sláva se připisuje návratu ...
5.6. | 19:47 rudimila
12
Náhlasit nevhodný komentář
Adri má jen dobrý srdce-nedá každýmu,jen tomu kdo si řekne:-)
5.6. | 19:03 navia
14
Náhlasit nevhodný komentář
a z Adri se stala pěkná š.ětka... To ji tak svrbí,že se neovládá a leze na každýho chlapa, kterýho potká v okruhu 2 kilometrů?
5.6. | 18:42 ulicnik30
7
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud Gábina těhotenství zjistí ještě do prázdnin, mohla by rodit zas na Vánoce. Ale to už by bylo trapné, jednou už otěhotněla na jaře a pak porodila na Štědrý den u Peška v bytě. I když kreativci bez invence jsou schopni to opakovat i podruhé.
5.6. | 18:39 ulicnik30
10
Náhlasit nevhodný komentář
Franta není syn Bedřicha, on se se Zuzanou poznal, když už měl Franta si tři nebo čtyři roky, pak šel Bedřich na tři roky sedět za neúmyslné zabití a po propuštění Zuzanu zas vyhledal, to už Franta chodil do školy. Jeho skutečný otec nebyl nikdy ani slovem zmíněn.
5.6. | 18:29 imh0
7
Náhlasit nevhodný komentář
A letošní sezóna nebude končit svatbou? A na podzim nebude nikdo rodit? Ani ta Gábina to už nemůže stihnout do konce roku a nikdo jiný těhotný není... Myslím, že kdysi paní kreativní říkala, že tento "model" chtějí zachovat nebo už je to jinak?
5.6. | 18:24 auvej
15
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, toho Macíka by si Hanka opravdu mohla odpustit, vždyť Marcela jí několikrát řekla, ať ji tak neoslovuje. Matka po ní chce, aby zaťala zuby, šla do sebe a léčila se, a ona sama nedokáže změnit ani takovou prkotinu jako je oslovení.
5.6. | 18:16 navia
12
Náhlasit nevhodný komentář
a s tím oslovováním "Macíku"... kdyby mi dcera řekla, že jí nějaké moje oslovování vadí, pokusila bych se jí říkat, jak si přeje... jako malé jsme jí také říkali zdrobnělinou, ale je jí 22 a už asi 10 let to nedělám...
5.6. | 18:14 ivonka4
14
Náhlasit nevhodný komentář
Franta není Bédův syn.
5.6. | 18:13 navia
0
Náhlasit nevhodný komentář
auvej: myslím, že se to kdysi řešilo... řekl, že Franta je jeho syn, ale myslím, že ani Zuzana si tím nebyla tak jistá...
5.6. | 18:06 auvej
0
Náhlasit nevhodný komentář
V reálném životě by podle mne řekl, ok, budu na dítě platit, pokud mi doneseš papír, že je to opravdu moje, ale své manželství kvůli tomu rozvrátit nedovolím. Béda na rozdíl od Anči přece má vlastní dítě, Franta je pokud vím jeho a Zuzany syn.