Publikováno 4. 6. 2018

Epizoda 3482

Seriál Ulice: ep. 3482 - Anča se rozhodne chtít vše, nač má nárok...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Eva a Petr nasadili Anče brouka do hlavy, když jí doporučili, aby při majetkovém vyrovnání chtěla vše, na co má nárok, i když jí to je nyní hloupé. Anča se nakonec rozhodne, že dá na jejich slova i argumenty. A hned se sejde i s Bedřichem, aby mu oznámila, k čemu dospěla…

Přehrát poslední díl

Anča by byla nerada, kdyby se rozvod a majetkové vyrovnání nepříznivě podepsaly na jejím vztahu s Bedřichem. Proto Bedřichovi navrhne, že by si najali právníka, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací. Jakmile ale zmíní, že jí to poradil Petr, atmosféra rázem zhoustne… Na čem se nakonec Anča a Bedřich domluví? A jak se Jindra rozhodne ohledně stěhování?

 

Ota v úzkých
Boženka Puklická má velkou starost o syna. Hned ráno za ním zajde, aby ho zkontrolovala a připomněla mu, aby se šetřil. Tentokrát to však ani není zapotřebí. Otu infarkt natolik vyděsil, že opravdu seká latinu. Dokonce ani Johanka s ním nic nezmůže, a to je už co říct. Přestože je Ota nyní vzorný pacient, odpoledne se o něj stejně začne pokoušet další infarkt. Stačí, aby se za ním znovu zastavila jeho matka… Proč to s Otou málem sekne? Co se dozví od mámy? Co by do Oty nikdy neřekla Johanka? A jaká nepříjemnost se stane Tereze?


Nabídka pro Adrianu
Adriana se až dnes dozví, co všechno udělal Eddie pro ni a její rodinu po Robertově smrti. Zarazí ji totiž vyúčtování, které dostane z Německa. Evžen jí prozradí, že díky půjčky od Eddieho šlo všechno naprosto hladce. Adriana je Eddiemu hodně vděčná, navíc je jediný, s kým i nadále o všem otevřeně mluví. Má to však malý háček. Eddie na ni nemá tolik času, kolik by nyní potřebovala. Přitom právě dnes dostane nabídku, která by jí mohla od základu změnit život… Co Adrianu hodně vykolejí? Čím ji překvapí Miki? Jak s ním nakonec oslaví jeho narozeniny?

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.6. | 23:51 malina07
36
Veronice vyčítám to, že kvůli nějaké vzdálené přízni úplně zapomněla, že má ...
5.6. | 22:02 bajkerplatan
-9
Petro, jak se ti v kapse může otvírat křivák? Křivák je kožená bunda se zipem ...
7.6. | 20:06 petraaa2
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Chybí mi v tom komentáři prosím :-)
7.6. | 20:05 petraaa2
1
Náhlasit nevhodný komentář
A teď to bude ode mě znít vtipně, ale jak jsi psal o těch scénářích, kde jsou ke stažení? Ale jestli jsou už teda staré, tak bych potřebovala trochu uvést do děje,jestli jste navazovali na to, co se dělo v seriálu :-)
7.6. | 18:57 petraaa2
4
Náhlasit nevhodný komentář
Na to jsem zapomněla, ale po připomenutí už si vzpomínám. :-) A nic ve zlém, ale někdy jako fanatik působíš :-)
7.6. | 16:14 ulicnik30
0
Náhlasit nevhodný komentář
Petro: nebyl a ani mě to nelákalo, zas až takový fanatik Ulice nejsem (i když mi to tu neustále podsouváte).:) Vzpomeň si, před rokem když byla na těchto stránkách ta soutěž o znalostech Ulice a výhrou mělo být zahrát si nějaký štěk v jednom dílu, tak jsem se toho odmítl zúčastnit.
7.6. | 13:13 petraaa2
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ulicniku, byl jsi někdy v ateliérech Ulice na prohlidce, nebo nechtěl ses zúčastnit natáčení?
7.6. | 11:33 ulicnik30
1
Náhlasit nevhodný komentář
Malino: neznám důvod, proč mě oslovuješ Tomáši, ale jestliže jsi z nějakého důvodu přesvědčena, že se tak jmenuji, brát ti to nebudu. A netušil jsem, že se věnuješ věštění. To je nějaká nová metoda, věštit z příspěvků v diskusích? Třeba bys to mohla poradit cikánské prasnici Demeterce.:)
7.6. | 10:44 malina07
4
Náhlasit nevhodný komentář
Když čtu některé tvoje příspěvky, ta šroubovanost, slovní spojení, omlouvám se, musíš být starý kmet. Jenže moje věstecké schopnosti mi říkají - ročník 1982 a ještě vidím nějaký hájek na Smíchově. Ale to je jen umělecká licence, tak mi to vyšlo v kartách. A už mě to tu nebaví.
7.6. | 10:35 malina07
4
Náhlasit nevhodný komentář
A co jsi mi jako vrátil "mojí neznalostí na dlouho jedné z hlavních postav onoho seriálu"? Neviděla jsem, zpětně mě to nebaví a je mi to šumák, nepovažuji to za součást mého vzdělání a vědomostí.
7.6. | 10:32 malina07
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tomáši, nesrážela jsem tvoji údajnou neznalost v jiném odvětví, napsala jsem, že jsi zřejmě moc mladý na to, abys tu tehdejší dobu prožil.
7.6. | 09:44 ulicnik30
-1
Náhlasit nevhodný komentář
auvej: mně tedy ty staré díly, konkrétně první čtyři sezóny přišly daleko zajímavější jak z hlediska děje, tak i hereckého obsazení. Tehdy se tam taky něco dělo, nebylo to jen drbání u kafíčka, vycpávkových dílů s tunou podprahových reklam a absolutně nereálných dějových linek.