Publikováno 6. 6. 2018

Epizoda 3484

Seriál Ulice: ep. 3484 - Evžen si podá Mikiho kvůli Adrianě
Zdroj: TV Nova
Témata:

Adriana se ráno probudí s obrovskou kocovinou. Vzápětí jí i dojde, co se u ní včera odehrálo, což jí samozřejmě moc nepřidá. Do smíchu dnes není ani Evženovi, který se vypraví za Vlastimilem Peškem a Amálií na poradu právě kvůli Adrianě…

Přehrát poslední díl

Evženovi dělá vrásky na čele Karlova nabídka Adrianě. Jako táta má o Adrianu velkou starost vzhledem k tomu, co všechno se událo v posledních týdnech a jak se to na Adrianě podepsalo. Jediná Amálie vidí v Karlově nabídce šanci pro Adrianu začít znovu a odpoutat se od všeho, čemu nyní doma čelí. Vlastimil Pešek navíc Evženovi prozradí, co ví o Adrianě a Mikim… Jak se na možnost odletu do Austrálie dívá samotná Adriana? Co jí k tomu poví Eddie? A jak Adriana ustojí shledání s Jirkou v přítomnosti Eddieho?

 

Šíma bojuje za Aleše
Šíma se postará Gábině o nepříjemné překvapení hned po ránu, když jí oznámí, že by v sobotu rád vyrazil s Alešem na kola. O tom, že by měl být o víkendu s tátou, nechce Šíma ani slyšet, byť se mu Gábina snaží domluvit, jak to jen jde. Aleše si proto Gábina při první příležitosti podá, neboť nestojí o to, aby ji takhle stavil před hotovou věc a za jejími zády se domlouval se Šímou… Co na to Aleš? Co je pro Šímu hodně těžké? A s čím se Aleš svěří učitelce Landové?

 

Hančiny pochybnosti
Marcelina máma přijede z Moravy s obrovskou taškou narvanou jídlem. Veronice to je až hloupé, ale Hanka je ráda, že se může aspoň nějak revanšovat za péči o Marcelu. Veronika ji ujistí, že s Marcelou nejsou žádné problémy a že poctivě jí. Hance se uleví, ale o pár hodin později se s Marcelou a dokonce i Maléřovými pohádá právě kvůli Marcele a jejímu stravování… Proč Hance zase povolí nervy? Proč se do ní Marcela dost drsně pustí? A jakou lekci dostane Filip od Radky?

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.6. | 22:38 ulicnik30
33
bajkerplatan: zvláštní, že když se se stereo sirénama zrzavé carevny vídal ...
8.6. | 07:32 antunes10
-8
Prostě tu Krbovou nenávidím...no...!!!A strašně!!!
8.6. | 22:06 ironeddie
-2
Náhlasit nevhodný komentář
ulicnik30, ja viem že sa to vždy snažia oživiť nejakými kreténami, ale to je práve o tom že iba tým.
8.6. | 17:58 ulicnik30
6
Náhlasit nevhodný komentář
ironeddie: naopak linka se Soptíkem je momentálně asi jediná koukatelná, Všechny ostatní jsou buď nudné, trapné, sci-fi, nedomyšlené nebo nedotažené do konce.
8.6. | 15:44 ironeddie
-6
Náhlasit nevhodný komentář
linka s hasičom je fialový hnus a naviac decko....odpad...Takže už se.riem zasa na to neviem dokedy. Ostatne aj ten šíma je taký dr.bánek. Najlepšia je Viktorka Rybová alias Františka v ordinácii...zlatá !
8.6. | 12:03 mirim5
9
Náhlasit nevhodný komentář
ivonka4: Před mnoha a mnoha lety když se moje máma takhle nečekaně dozvěděla, že bude mít miminko (mě), taky zbledla jak stěna. Druhý den za ní domů přišla sestřička nenápadně zkontrolovat, jestli si máma nechce "něco udělat". :-) To byla ale jiná doba. :-)
8.6. | 11:57 mirim5
26
Náhlasit nevhodný komentář
Když se doktor ptal Gábiny, zda bere antikoncepci, bleskla mi hlavou myšlenka, jestli jí ten šílený hasič nevyměnil pilule za nějaké placebo. :-D :-D
8.6. | 11:56 ivonka4
12
Náhlasit nevhodný komentář
Já myslím, že si ho nenechá, další mimino v seriálu, kde maj ty dětské herce furt brát? :-)))Tak třeba potratí, stres z hasiče ..
8.6. | 11:49 mirim5
11
Náhlasit nevhodný komentář
ulicniku, obávám se, že je to tak - nenosí se to. Pokud se Aleš Gábině zase vrátí do života, bude pro nás peklo, to sledovat. Jasné je, že jestli si to dítě nechá, Aleš jí nedá pokoj nikdy. Leda by mu scénáristé připravili nějakou smrtelnou nehodu v práci...
8.6. | 11:43 iva-777
19
Náhlasit nevhodný komentář
Taky myslím, že si Gábina mimčo nechá. Tím se vyřeší hereččino těhotenství. V reálu a její situaci by asi podstoupila interrupci. Nemá peníze, chlapa, bydlení, babičky, dědečky, jen dluhy a malé dítě.
8.6. | 11:36 ulicnik30
9
Náhlasit nevhodný komentář
mirim5: já spíš tipuju, že Gábina si nakonec dítě nechá, ať už z vlastního rozhodnutí nebo se bude tak dlouho rozhodovat, až už bude na potrat pozdě. Každopádně úmyslné potraty se ve sluníčkářské Ulici nenosí, tohle si kreativci troufli jenom jednou, na konci 2. sezóny u Světlany.
8.6. | 11:31 ivonka4
13
Náhlasit nevhodný komentář
Jo sestra se jí ptala, jestli jí je dobře. Ale s tou průkazkou to byl nějaký fofr.