Publikováno 7. 6. 2018

Epizoda 3485

Seriál Ulice: ep. 3485 - Lukáš má v zásobě hned několik překvapení najednou...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Lukáš je mistrem na nejrůznější překvapení. Také tentokrát jich má v zásobě hned několik. Za Gábinou dorazí brzy ráno s naléhavou prosbou o pomoc. Jakmile jí začne líčit svůj kalamitní stav, okamžitě jí tím zvedne náladu, protože jen málokdo dokáže katastrofu vylíčit takovým způsobem jako právě on…

Přehrát poslední díl

Lukáš otevřeně přizná Gábině i prapříčinu toho, proč se ocitl v úzkých. Když navíc zjistí, že jsou na tom velmi podobně, okamžitě navrhne lék na zlomená srdce, který podle něj stoprocentně zabere. Pro Jitku je to jasný signál, jak to spolu ti dva mají. A taky moc dobře ví, co by měla nyní Gábina udělat… Co Jitka doporučí Gábině? Jak na to Gábina zareaguje? Jakou další ťafku Gábina už brzy schytá? A co je hodně těžké pro Šímu?

 

Marcelina zraňující upřímnost
Marcela v noci zase nemůže spát. Martinovi, který to náhodou zjistí, přizná, co ji přes den tak rozhodilo a z čeho má nyní velký strach. Právě Martin a Veronika jí jsou velkou oporou, kterou Marcela teď hodně potřebuje. To trápí Hanku, která cítí, jak se jí dcera vzdaluje. Ráda by s ní vycházela jako dřív a všechno s ní opět probírala. Ale dokáže ustát Marcelinu upřímnou zpověď? Co ji velmi raní? Jak se k tomu postaví? A co jí poradí Veronika?

 

Ťafka pro Bedřicha
Jarda potěší Bedřicha kontaktem na výborného rozvodového právníka, kterého mu doporučil JUDr. Vodička, kapacita ve svém oboru. Bedřichovi se hodně uleví, ale současně se Jardovi svěří, že začíná litovat dne, kdy se do rozvodu pustil. Už teď se obává toho, jak draho ho to přijde a jaké to bude mít důsledky. Přitom nechce v žádném případě Anču ošidit. Jen netušil, do čeho se řítí… Jak dopadne nečekané setkání Anči, Petra, Bedřicha a Jindry? Jakou chybu podle Petra Bedřich udělal? A co si o tom myslí Jindra?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.6. | 15:26 caroline115
29
Jituna si vykroutí hlavou a bude se hrozně tetelit a vyptávat až zjistí, že je ...
11.6. | 14:42 antunes10
-9
No jo ale Uličníku to se nedá srovnávat....Solaříková bez prsou to bude svatba ...
13.6. | 07:45 jana--markova
1
Náhlasit nevhodný komentář
Už se opakuji několikrát, ale mě už pěkně dlouho se*e Farská,..tu když zaberou, tak si jenom ďoube nehty ,přehazuje pilník s jedný ruky do druhý, zákazníky tam nemá,a hlavně furt čumí a šmíruje co si kdo povídá,..já bych ji ze seriálu vyzmizíkovala nejpozději IHNED !!!!!!
11.6. | 15:56 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
A jo vlastně, na toho úchylného fotografa a jak dostal po rypáku jsem úplně zapomněl. Je vidět, že díly posledních sezón velmi rychle vypouštím z hlavy. On byl baníkovec zpočátku od rány, ale pobytem ve velkoměstě nějak zkrotl.
11.6. | 15:52 caroline115
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jo, platil. Zaplatil to z toho odškodného, které dostal od Jáchyma...těch 100 000...50 000 dal tomu fotografovi a zbytek rozfrcal s rodinou na lyžovačce :-D
11.6. | 15:43 auvej
4
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi, Martin může použít i levačku :-/ Uličníku, nejen nábytek, přece rozbil nos tomu uměleckému fotografovi, co se sápal po Rozince. Potom mu měl platit náhradu za ušlý zisk, jenom teď nevím, jestli nakonec platil nebo ne.
11.6. | 15:31 ulicnik30
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jediné, co kdy baníkovec udělal bylo, že faráři rozflákal dřevěný nábytek a to beztak jen proto, aby měli Hejl s klaunem nový kšeft.
11.6. | 15:18 antunes10
2
Náhlasit nevhodný komentář
Baníkovec má v pr.eli pazouru....oni si všichni v klidu promluví....
11.6. | 15:08 auvej
8
Náhlasit nevhodný komentář
V ukázkách se objevil Zdeněk a je to takové tintítko, že kdyby mu ta jeho valkýra jednu plácla, skončí v kotrmelcích až někde u Přerova. To jsem zvědavá, jestli se v Martinovi probudí baníkovec nebo bude zase ten smířlivý tolerantní, kterému mu synáček skáče po hlavě.
11.6. | 15:03 auvej
15
Náhlasit nevhodný komentář
Esko, v Ulici jde přece všechno rychleji, než v normálním životě. Dvouměsíční Kristiánek sedí, salón se zadaptuje přes víkend, tři dny po pokusu o sebevraždu pouštejí pacientku domů, anorexie přejde jako škytavka. Tak proč by nemohl právník mít hotové BSM za dva dny? :-/
11.6. | 14:50 antunes10
8
Náhlasit nevhodný komentář
Vykulená Krbová až schrábne ty prachy od de.ilního klauna aby nezačla podnikat a nezvala si solventní pány na buchtu....
11.6. | 14:50 ulicnik30
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak třeba ze svatby Teríska a Davího udělají celovečerák, tak jako úvodní díl ke 2. sezóně (milostná koupel Boháče s Bárou v jezírku při měsíčku), ke 3. sezóně zas Pešek s Hejlovou v jeho starém domku a ke čtvrté drobotina Liško-Toužimsko-Hrubo-Boháčových na hradě s kastelánem Lábusem.